iPhone 4 kilitlendi

JesusCried

Hectopat
Daha fazla  
Bir gün ayarlarda dolaşırken 'Güdümlü Erişim' adında bir ayar buldum ayarı 'Mesajlar' uygulamasında başlattım ama bir daha telefonun hiçbir tuşu + dokunmatiği çalışmadı. Hard Reset'i denedim olmadı. Ne yapacağım?(iOS 7)

Bir gün ayarlarda dolaşırken 'Güdümlü Erişim' adında bir ayar buldum ayarı 'Mesajlar' uygulamasında başlattım ama bir daha telefonun hiçbir tuşu + dokunmatiği çalışmadı. Hard Reset'i denedim olmadı. Ne yapacağım?(iOS 7)

Ekran açık gözüküyor mu eğer açık gözüküyorsa çok iyi çünkü şarjı bitince yeniden başlatabileceksin.

Ekran açık gözüküyor mu eğer açık gözüküyorsa çok iyi çünkü şarjı bitince yeniden başlatabileceksin.
Merhaba mesajınızı yeni görüyorum özür dilerim. Ekran açık fakat sadece yeniden başladığında ekran açılıyor. Power, volume veya home tuşları etkisiz.

Yanlış hatırlamıyorsam ana ekran ya da kilit tuşuna 3 kere basıyorduk ve belirlediğiniz şifre ile modu kapatabiliyordunuz.

Bir gün ayarlarda dolaşırken 'güdümlü erişim' adında bir ayar buldum ayarı 'mesajlar' uygulamasında başlattım ama bir daha telefonun hiçbir tuşu + dokunmatiği çalışmadı. Hard Reset'i denedim olmadı. Ne yapacağım?(iOS 7)

Apple'in sitesine girmen lazım telefon kitlenince siteden bir kod alıp başka bir telefonla çözülebiliyordu yanlış hatırlamıyorsam ama bende çok hatırlamıyorum şu an bende de 6 var telefon kitlendi yalnız ben şifreyi yanlış girmiştim kilit ekranının ondan olmuştu.

Apple'in sitesine girmen lazım telefon kitlenince siteden bir kod alıp başka bir telefonla çözülebiliyordu yanlış hatırlamıyorsam ama bende çok hatırlamıyorum şu an bende de 6 var telefon kitlendi yalnız ben şifreyi yanlış girmiştim kilit ekranının ondan olmuştu.
Site linki varsa atabilirmisin?

Yeni konular

Geri
Yukarı