iPhone 4 vs. iPhone 4S

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabiki 4S. Ama kesinlikle alacağın telefon 8GB olmasın. Ben 4S 8GB kullanıyorum yetmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla 4 yada 4s arasında seçim yapıcaksan 4S al kesinlikle. Hatta biraz daha biriktirip 5 bile alabilirsin geç olsun da güç olmasın :) Ama şu iPhone 4'ü bir gözden çıkar derim. Arkadaşım babasının iPhone 4'üne iOS7 kurması ile dayak yemesi bir oldu kasıyor gerçekten.

İlla 4 yada 4s arasında seçim yapıcaksan 4S al kesinlikle. Hatta biraz daha biriktirip 5 bile alabilirsin geç olsun da güç olmasın :) Ama şu iPhone 4'ü bir gözden çıkar derim. Arkadaşım babasının iPhone 4'üne iOS7 kurması ile dayak yemesi bir oldu kasıyor gerçekten.

Hunharca güldüm. :D iPhone 4 öldü, vesselam.

Oyun oynamayı düşünuyorsan tabiki de 4s, ama 4'e göre biraz daha fazla ısınıyor S'ler..

Son düzenleyen: Moderatör:
3 aydır tartışıyorsunuz boş boş. Alan adam alırdı şimdiye.

Soruyu yanlış sormuşsun baştan , hiç bir amiral gemisi cihaz kensisinden sonra gelenden daha iyi değildir.Madem bütçen en fazla 4s almaya yetiyor tabikide 4s alacaksın neden 1 yıl daha eski cihazı alasın ki.

Ohooo konu açılalı çok olmuş zaten. Ne diye konuyu canlandırdınız ki?

Konu kapatılmıştır. Konuya atılan mesajların tarihi eski olduğu için bir tek @Ersin 'e uyarı veriyorum. Geri kalanınız cezadan yırttınız. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı