iPhone 4 vs. iPhone 4S

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam tabiki iphone 4s öneririm.
Ama iphone 4`de ios 7.1 kasmıyor.
Yani eğer maddiyatınız kötüyse iphone 4`de alabilirsiniz :like:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ilk telefonum İphone 3gs di şu anda iphone 4s kullanıyorum 5 i aldığıma pişman olmadım ama 4s beklentiyi karşılıyor diyebilirim.

Alabiliyorsan 5 al. 4 serisinde sıkıntı var yeni güncelleme ile. Ama yok imkan yok diyorsan 4s al o daha iyi.

iOS 7.1 ile 4 ve 4s biraz daha toparlandı diyebilirim, 4 ihtiyaçlarımı karşılıyor Facebook, Twitter, Tumblr, Whatsapp ve bir kaç oyun bu tip uygulamalar arasında çok sık geçiş yaparak kullanıyorum yinede donma kasma gibi bir sıkıntı çıkmıyor .

iOS 7.1 ile 4 ve 4s hemen hemen aynı performansı sergiliyor. Tek farkı 4'ün oyun performansı ki o iOS 6'da da düşüktü. Ayrıca kasa olarak ikisini de beğenmiyorum. HALA 5, 5s. :D

Bugün İngilizce dersinde yanındaki kızın iPhone 4S'ini kurcaladım herhangi bir yavaşlama yoktu.

Bugün İngilizce dersinde yanındaki kızın iPhone 4S'ini kurcaladım herhangi bir yavaşlama yoktu.
Zaten 7'de de yoktu. 7.1 ile 4 hızlandı, 4s ile aynı seviyeye geldi. Gayet de güzel oldu. İyi ki iPhone almışım. Artık iPhone'dan şaşmam. :D

4s tabiki çok daha iyi bir cihaz ancak 4s'in fazla zamanı kalmadı.

1000 TL'ye 2. El iPhone 5 ve Galaxy S4'ler satılıyor. O kadar çıkamazsan da 4S yada Note 2 al.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı