IPhone 4S 32 GB alınır mı?

SLauGHTeRTR

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Iphone 4s 32 GB 2 el buldum 450 TL. Ama biraz araştırdım cogu kişi alınmaz falan diyor. Onunda satma tercihi telefoncuya götürmüş bunu kaça alırsınız demiş. 450 bende dedim 450 ben veririm bana sat onu. :D Ama alınır mı alınmaz mı bilemiyorum. Ne gibi eksik yönleri var su an 4s bunu bilen biri bu soruya açıklık getirebilir mi? 450 TL boşuna telefoncuya gitceğine ben aliyim dursun bir kösede diye düşünüyorum. Fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu biraz da maddi durumunuza bağlı, eyer ki durumunuz var ise daha yükseğe bakın yoksa cihaz temiz kullanılmış ise ve güveniyorsanız alın. Ama şuan piyasada 650 TL elden İPhone 5 satanlar bile var. 4S alırsanız güncelleme artık almanız kısıtlanacak ve bir çok uygulama işletim sistemi yüzün den hem yükseltme hemde kasma olayları yükselecektir. Ben uygulamalar güncelliği ile aram olmaz eski sürümler de olursa olur yeter ki telefonum hızlı çalışsın derseniz JailBreak yardımı ile IOS 6.2.1 ve 5.1.1 kadar düşürme şansınız da var.

IOS 10'un çıkışıyla muhtemelen iPhone 4S desteği kesilecek ve sen IOS 9'da kalacaksın aynı bana yapılan IOS 7.1.2'den yukarı çıkamama durumu gibi. Aynı zamanda Apple desteği kestiği zaman büyük ihtimalle büyük boyutlardaki oyunlar (Modern Combat, Need For Speed) senin cihazında çalışmayacak duruma gelecek fakat biraz daha para ekleyip iPhone 5S almanı tavsiye ederim.

Ben temiz 4s bulursam anneme almayı düşünüyordum. İnternete falan girmez zaten. Fotoğraf çeker anca. Çok yüksek beklentin yoksa alabilirsin.

Şuan 5 bile eski eğer illaha iPhone istiyorsan biraz bütçeni yükseltmen gerekiyor çünkü avea vb. yerlerde iphone 6 3.200'den başlıyor iphone 5 ise 2.600 gibi bir şey iphone harici güzel ucuz telefon var mesala ben şuan ASUS Zenfone 6 kullanıyorum 600-800 TL gibi bir fiyatı var kolay gelsin @Silinen üye

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı