iPhone 4S mi Galaxy S4 mü ?

Dark Gamer

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese selam. 750 TL bütçem olacak. Aklımda iPhone 4S ve Galaxy S4 alacağım 2. el. iPhone 3GS'im hayatını kaybetti. Telefonda sadece Batak, Okey, Facebook, Instagram, Whatsapp kullanacağım. Şarj benim için çok hayati önem taşıyor. Böyle en azından 8-10 saat dayansın şarjı. Sizce hangisini önerirsiniz güncelliği, performansı ve şarj bakımından.

4s'in şarjı nasıl gidiyor bilmiyorum ama IPhone'ların şarjları hiç sevilmez bilindiği üzere.. S4 güzel bir cihaz, ama beklentileriniz çok düşük. İkisi de size uygun yani. Tecrübeli arkadaşlar pil konusunda aydınlatırsa, 4S derim ben.

4s'in şarjı nasıl gidiyor bilmiyorum ama IPhone'ların şarjları hiç sevilmez bilindiği üzere.. S4 güzel bir cihaz, ama beklentileriniz çok düşük. İkisi de size uygun yani. Tecrübeli arkadaşlar pil konusunda aydınlatırsa, 4S derim ben.

Benim için internet hızı yüksek olsun şarjı gitsin yani. Eve sadece yemek yemeğe ve uyumaya geliyorum.

Aslında bakarsanız, şarj bu kadar hayati önem taşıyorsa ve bu kadar aktif kullanıyorsanız, size Power Bank lazım. Çünkü ikisi de yetmez gibime geliyor o kadar kullanışta..

ıPhone hızlı cihazdır, iyi gider biliyorsunuz zaten. İnterneti de hızlı. Ha S4 daha iyi ona göre ama, stabilite lazım size o yüzden 4S dedim. iOS yani, orada aklınız kalmasın :)

İkisi arasında S4 tabiki de. Ama ikisine de bulaşma. S4 güzel olur ama ikinci el telefon alma. Sonra bozukluk filan olur. Zenfone 6 almaya bak sen.;)

Nakit olsa elimde 0 almaya çalışırımda 2. el alacağım için bazıları da kredi kartına çektiriyor. Kredi kartıyla alacağım.

Geri
Yukarı