iPhone 4S Safari'de Kasma Sorunu

jhonnylesh

Kilopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
iPhone 4S aygıtımda iOS 6.1.3 sürümü mevcut. Telefon uçuyor desem yalan söylemiş olmam ama konu Safari'ye geldiğinde işin rengi değişiyor. Bazı siteler, mesela; Technopat :) Kasıyor aşağı doğru inerken arada sırada takılıyor ve yazı yazarken klavye geç cevap veriyor.

Acaba bu Safari'nin acaba yeni ve modern siteleri desteklememesinde mi kaynaklanıyor bilmiyorum. Çünkü bazı sitelerde yazı fontları, görseller hepsi sorunlu. Görseller iç içe girmiş, yazı fontları olması gerektiği gibi değil. Teşekkürler.

E o cihaz bir zahmet kassın artık dimi:) Güncelleme almadığı için kasıyor olabilir. Tabi buna internetin verimliliğide dahil. Yüksek fontlu veya çok fazla giriş barındıran siteler bazen yüklenirken kasabiliyor. Chrome indirip deneyebilirsin farkını aslında cihaza.

E o cihaz bir zahmet kassın artık dimi:) Güncelleme almadığı için kasıyor olabilir. Tabi buna internetin verimliliğide dahil. Yüksek fontlu veya çok fazla giriş barındıran siteler bazen yüklenirken kasabiliyor. Chrome indirip deneyebilirsin farkını aslında cihaza.

Aslında chrome daha çok takılma yapıyor sanırım bunun bir yolu yok telefon cidden hiç takılmıyor ama safari çok kötü. Saglık olsun o zaman.

Benim 4S' imde 9.3.5 var ve tavsiye ederim. Bu arada Google Chrome'u güncellersen sıkıntı gider diye düşünüyorum. Dene bence. (Bence hemen nokta koy yoksa ceza alırsın.:ROFL: Unutma.)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı