iPhone 4s Şarj Sorunu

SLauGHTeRTR

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dün aksam bir uygulama yükledim. Her zaman telefonum PC'ye bağlı olur o yüzden %100 şarjı vardı. Kapattım normal bir sekilde sonra acilmadı. Siyah bir ekran çıkıyor. Pil işareti var sol kısmı kırmızı pilin herhalde dedim sarjı sıfırlandı. Neyse gece sarja biraktım yine aynı ekran her sey aynı. Bu sefer iTunes bağladım ıPhone restore ettim. 2 kere geri yükle yaptım yükledi. Ama yine aynı ekran cıktı. Sorun nedir? Mesela dün postanede sira beklerken bir oyun oynayayım dedim şarjım yüzde 100'dü. 30 dk sonra sarjım %20'ye düştü. En son 9.2.1 beta yüklemiştim ondan sonra sarjım cabuk bitmeye başlamıştı ama mesela 30 dk sarjım doluyordu ve cabuk bitiyordu. Bataryası mı bitik o yüzden mi açılmıyor? Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. iTunes bağladım 2 kere restore yaptım. Açma kapatma tuşuna bastım ortaya bastım, şarja takıyorum bunlar işe yaramıyor. Hep kırmızı pil ekranında kalıyor. Bir de sorunun ne olduğunu öğrenip ona göre bir tane servise vermek istiyorum ve insanları hep dolandirma pesinde herkes o yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Okuyup yorum yapanlara teşekkürler. Telefon hic acilmiyor bu arada. :) Fabrika ayarlarından sıfırlayamıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı