İPhone 4S Şarj Etmeme Sorunu

umitbae

Hectopat
Daha fazla  
Telefon açıkken şarj olmuyor. Şarj takılı halde telefonu kapatınca 1-2 saat sonra açınca şarj olmuş oluyor.

PC telefonu görmüyor. iTunes üzerinden cihazınızı yedekleyemiyorum, haliyle iOS'u baştan yükleyemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre bu yazılımsal bir hata veya sorun. Telefonun garantisi varsa apple'ın teknik servisine giderek sorunu çözebilirsiniz . iOS telefonlar uzmanlar tarafından tamir edilmeli hele hele yazılımsal bir sorun ise hiçbir şekilde kurcalanmamalı.

Bana göre bu yazılımsal bir hata veya sorun. Telefonun garantisi varsa apple'ın teknik servisine giderek sorunu çözebilirsiniz . iOS telefonlar uzmanlar tarafından tamir edilmeli hele hele yazılımsal bir sorun ise hiçbir şekilde kurcalanmamalı.
Hocam yeni batarya sipariş ettim belki sıkıntı ondandır diye, ama güç entegresi diyenler var. Güç entegresinin bozuk olup olmadığı anlaşılabilir mi?
Bu arada telefonun garantisi yok, bir kenarda duruyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı