iPhone 4S yetişkinler için uygun mu ?

Daha fazla  
Merhabalar, İphone 4S hala alınır mı ? Annem ve babam için kullanımı basit şarjı uzun giden dokunmatik telefon almayı düşünüyorum, şuan aklımda İP 4S ve Nokia Asha 503 var. Güncellemesi, internete girip girmemesinin yada mağazasının hiçbir önemi yok dokunmatik ve kullanımı kolay olarak bu ikisinden birini düşünüyorum,size uygun mudur ? :)
(Not:Aslında Konu başlığını orta yaşlı diye düşünebilirsinizde)

Ashe 503 - Nokia Asha 503 Cep Telefonu (Beyaz) - Vatan Bilgisayar

İP 4S - İPHONE 4S 8 GB AKILLI TELEFON (BEYAZ) - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
4 ve 4S önerim değildir. 5 ve üstü serilerini alman daha uygun olur. Çünkü ilerleyen zamanlarda 4S güncelleme desteği verilmeyecektir. Bunu göz önünde bulundurmalısın. Örn : Teyzemde 4S var 16 GB olmasına rağmen memnun değil. Çünkü bazen dokunmatik işlemeyebiliyor onun gibi. Ama karar senin.

iPhone kullanim acisindan en kolay telefonlardan ama 4 ve 4s icin sarj konusunda basarali degiller. Telefonda cok konusuyorlarsa gunu cikartamayabilirler.

Buradan birileri Lumiadan uzak dur diyebilir ancak iphone 4-4s artık alınmaz. Aile büyüğümüz o telefonu kafadan 5 sene kullanacağı için Android hiç olmaz o yüzden Lumia 820 öneririm.

Bence biraz eskimiş bir cihaz. Biraz daha güncel telefonlara bakmanızı öneririm. Eğer almaya kararlı iseniz yetişkinler için uygun bir telefon. Tasarımı şık olan bir telefon.

Şarj açısından yetişkin insanları çok da zorlayacağını düşünmüyorum. Sonuçta hücresel veri kapalı olduktan sonra şarj süresi epey bir uzayacaktır. Kullanım kolaylığı olarak da diğer telefonlardan daha iyi olduğunu düşünüyorum ancak alacağınız telefon mümkünse ios7 olsun. Diğerleri 4 ve 4S için biraz sıkıntılı oluyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı