İphone 4S'e İOS 8.0.2 yüklenmeli?

Ramazan Gümüş

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bu konuda çok kararsız kaldım. Araştırmalarıma göre kimisi gayet stabil çalışıyor, kimisi çok kasıyor, telefonu öldürdü gibi yorumlarda bulunuyorlar. Aramızda yükleyen varsa, tecrübelerini paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler :)

Bence yükle, zaten telefonu kötü yapacak bir şeyi sunmazlar güncelleme diye, hataları olursa takviye güncellemelerle sorun gider. İphone 4'e ilk ios 7 geldiğinde çok kötüydü, sonra düzeldi güncellemelerle.

Benim telefonun 5s olmasına rağmen önceden hiç olmayan sorunlar olmaya başladı. Çok bug var bazen telefonun takıldığı bile oluyor.

iPhone 4s'de 2 kere home tuşuna bastığımda arkadaki çalışan uygulamalara bakacakken, kamerayı açtığımda, safari ile gezinirken, özellikle facebook'ta gezerken çok kasmalar gördüm. Bence biraz beklenmeli iPhone 4s için. iOS7 ile daha mutluydum.

İmzalar kapandı. iPhone 4s kullanıcısı iOS7 kullanıyorsa eğer şimdi iOS8'e geçer ise ve beğenmez ise yapacak bir şey yok iOS8 ile kalır. Bence 8.1 gibi sürümler gelsin, kasma sorunları çözülmüş ise denenebilir BELKİ.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı