iPhone 5 Önerir misiniz?

ThisisPerfect

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iPhone 5s almayı düşünüyordum fakat param yetmediği için 5 alacağım 2.el tabi.

Sorularım:

- Sıkıntı yaratır mı ?
-Önerir misiniz?
-Donma vs. yaşar mıyım?

iPhone 5S kullanan biri olarak söylüyorum bilgisayarınızın yerine alacacaksanız, oyun için alacaksanız şarj konusunda h ayal kırıklığı yaşayacaksınız. Fakat diğer normal işlemlerde yani aşırı derecede sosyal değilseniz, kurumsal bir firmada çalışıp sürekli mail atıp, mesajlaşıp, medya aktarımı gibi şeyler yapmayacaksanız, uzun süreli konuşmalar yapmayacaksanız telefonun şarjı oldukça yeterli. Şuan internet ihtiyacımı ofisten karşılıyorum. Telefonu da günde yaklaşık 2 saat müzik dinleyip, sabahtan akşama kadar 3G açık durumda ara sıra WhatsApp, Mesajlaşma, Facebook, Twitter, Instagram, Swarm, Forsquare, sıklıkla Tapatalk gibi uygulamaları aklıma estikçe kullanıyorum. Eve geldiğimde ise şarjımı doldurma ihtiyacı bile hissetmeden geceye kadar bekletip gece şarja takıyorum ve sabah alıyorum. Bu işlemleri sabah 7.30'dan başlatıp akşam 7 gibi bitiriyorum.

Bazı arkadaşlarım Android cihazlarının durduk yere çok şarj yediklerini söylüyorlar. Ama iPhone'da öyle bir şey söz konusu bile değil. Akşamdan sabaha bırakın yine aynı şarjda alıyorsunuz telefonu. Zaten hız konusunda hiç bir şey dememe gerek yok.

Temiz bir iPhone alıp kullanmanız dileğiyle. İyi günler.

iPhone 5 artık piyasada yok. 2. el olarakta araştırmak lazım ama o kadar ucuza bulunabilir mi hiç bir fikrim yok. iPhone 5'in piyasadan kalkmasının sebebi, fiyatının düşürülemeyecek kadar iyi bir telefon olmasıydı. O yüzden 5C çıktı ortaya. Yine de araştırın derim.

Alacaksanız bile bekleyin çok yakın zamanda ihtiyacınız yoksa. Herkes eski iPhone'ları satmaya çalışıyor çünkü iPhone 6 çıkacak diğer iPhone'lar ucuzlayacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı