Çözüldü iPhone 5 parolasını unuttum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tekila

Hectopat
Katılım
17 Ekim 2018
Mesajlar
927
Çözümler
5
Yer
İzmir
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
ögrenci
Eskiden kalma bir iPhone 5S telefon var ama şifresini unuttum ve hangi iCloud olduğunu hatırlayamıyorum. Telefonun şifresini kaldırabilir kıyım?
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam programın kurulumunu isterseniz iptal edebilirsiniz. Farklı bir yöntem buldum daha sağlıklı olabilir.

Ama devam etmek istiyorsanız edebiliriz.
Şimdi, siz telefonun icloudunun şifresini de mi unuttunuz? Sadece parola ise çok basit sıfırlayabiliriz ancak iCloud isteyecek. iCloud da kırılabilir ancak zahmetli bir iştir.
Geçmiş olsun hocam. Eğer fotoğraflarınız varsa normal bağlayarak verilerinizi alın. iCloud unutulunca faturanız varsa Apple servis(Resmi) bir ihtimal bakıyorlar illegal yolla tövbe çözemezsiniz.
Parolayı unuttuysanız eğer tek çözümü eğer faturanız var ise Apple desteğe başvurmak ancak onlar açarlar. Eğer fatura vs yok ise geçmiş olsun, cihaz parça niyetine kullanılır.
Hepinize teşekkür ediyorum, daha önce birkaç kere sıfırlamama rağmen parola kalkmamıştı. Saçma bir şekilde şimdi tekrar deneyince kalktı anlam veremedim. Uğraştırdım sizi kusura bakmayın.

@turk77 evet bu yöntemi daha önce iki üç kere denedim ama işe yaramamıştı. Şimdi oldu.

Beyaz Geyik

Megapat
Katılım
22 Şubat 2017
Mesajlar
10.292
Makaleler
1
Çözümler
11
Yer
İzmir
Benim bahsettiğim konu telefonun kendi parolasını unuttu ise bu yöntem ile sıfırlayıp sonrasında iCloud hesabı ile giriş yapabileceği idi. Ancak iCloud parolasını unuttuysa bunu da bypasslayabiliyorsunuz.
Bypasslayanlar var ama telefon ısıl işlem görüyor (anakart kısmı) iyice düdüklüyor cihazı, hiç önermem tabii kişinin kendisi bilir.
 
Yukarı