iPhone 5 Siyah Renk Boya Çıkması

iPhone alacağım kesin, bu yüzden ilk çıktığında almam ile sonrasında almam arasında fark var mı? Söylediğim gibi aceleciyim çünkü elimdeki son telefonun dokunmatik ekranını bozdum (GJ).

İlk çıktığından kasıt, gg'da ABD çıkış tarihinden sonra buraya gelen, Türkiye'de en az 3 bin ₺ civarı telefonlarsa, onlardan uzak durmanızı öneririm. Hem çok pahalı oluyor, hem de yurtdışı cihaz oluyor. Türkiye'ye ilk giriş yaptığında eğer elinizde yeteri kadar miktar varsa alınabilir. Ancak bir süre beklerseniz bir miktar da olsa dahi düşülecektir.

Bunun dışında, 6 çıkacak diye 5s de çöp bir telefon sayılmaz asla. Gereksinimlerinizi yeterince karşılayacak son derece güçlü bir cihaz olacaktır. Büyük ekran hayranı değilseniz 5s alabilirsiniz bence.

İlk çıktığından kasıt, gg'da ABD çıkış tarihinden sonra buraya gelen, Türkiye'de en az 3 bin ₺ civarı telefonlarsa, onlardan uzak durmanızı öneririm. Hem çok pahalı oluyor, hem de yurtdışı cihaz oluyor. Türkiye'ye ilk giriş yaptığında eğer elinizde yeteri kadar miktar varsa alınabilir. Ancak bir süre beklerseniz bir miktar da olsa dahi düşülecektir.

Bunun dışında, 6 çıkacak diye 5s de çöp bir telefon sayılmaz asla. Gereksinimlerinizi yeterince karşılayacak son derece güçlü bir cihaz olacaktır. Büyük ekran hayranı değilseniz 5s alabilirsiniz bence.
Kolay kolay fiyatın düşeceğini zannetmiyorum :) En azında Zorlu Center'dan alacağım için fiyat düşmez diye düşünüyorum. Daha önceki iphone modellerini almama sebebim küçük ekranlı olmasıydı. Bu seferki tam benlik :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı