Iphone 5 vs HTC ONE m7

heesh

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem doğrultusunda ikisi arasında kaldım beni 1-1.5 yıl rahat idare edecek bir cihaz arıyorum. Daha önce hiç İOS işletim sistemi kullanmadım halen daha iPhone 5 alınır mı teknolojisi eskidi mi? Yoksa HTC'yi mi tercih etmeliyim, özellikle bu iki cihazı denemiş arkadaşlar fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?
(İkisinin dışında cihaz tavsiye etmezseniz sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle İphone 5 ile HTC one m7 aynı kategoride değil 5 eskimedi ama m7 yerine m8 i tercih edebilirsiniz. Zaten iphone 5 ile m7 arasında bariz fiyat farkı var. Not: İki cihazıda daha önce denemedim.

Açıkçası oyun oynayan biri değilim ama menü geçişinde ve internette donma ,kasma olmaması stabilite en önemlisi.

Stabil çalışma konusunda ikisi de sıkıntı çıkarmaz. Iphone kapalı güzel işleyen bir makine. Ama gayet kapalı. Kurcalanmıyor. Ve ekranı günümüze göre gerçekten küçük. Bu bir sorun.

HTC One için ayrı bir sayfa açalım. Telefonu elinize aldığınızda soluğunuz kesiliyor. Alüminyum kasaya dokunmak başka his. Ancak kamerası pek de iyi değil.

İkisi arasında HTC daha iyi bir seçim olabilir.

HTC'nin menüsünü pek beğenmiyorum ben genelde cihazlarda yana doğru kaydırma oluyo ama HTC aşşağı doru kaydırılıyo. Bence iphone 5 ile HTC one m7 arasında bariz farklar var.

İ Phone 4 kullanicisiyim ve gayet memnunum siz 5 demissiniz memnun kalacaginizdan emin olabilirsiniz. Oyun için alsaydiniz HTC derdim bildiğim kadari ile HTC Android kullanıyor ve androidde Apk denen bir avantaj var. Fakat siz stabil bir calisma istemissiniz bu yüzden İPhone 5 almanizi öneririm.

iPhone 5 kullanıyorum gayet hızlı istediğim her siteye giriyorum her oyunu oynuyorum kasmadan donmadan. Android açık kodlu bir sistem her türlü dosyayıyı yer virüs, malware. Android bu yüzden stabil değil isterse en iyi cpu gpu kullansın.

Ben sadece htc kullandım. Ancak arkadaşım htc, iphone ve samsung kullandı. En çok beğendi ise htc. Yüzde yüz tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı