iPhone 5 vs Samsung Galaxy Grand Prime

iOS 10'a güncellemek şartıyla indirebilir.

Diğer birçok uygulama sıkıntı çıkarır. Artık 5S ve 6'ların bile miadı dolmuşken 5 üzer.
Zaten güncelleyeceğim kullanacağım uygulamalar Whatsapp İnstagram Tiktok YouTube ve benzerleri.
iPhone 5 en fazla iOS 10 desteklediği için bir çok uygulama yüklenemeyebilir. Bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.
App Storenin sitesinden baktım sadece İnstagram ve YouTube yok ama eski sürümleri falan yok mu ?

Biliyorum fakat eski sürümleri falan yüklenmiyor mu ?
Farklı ve daha güncel bir Apple cihazınız varsa o hesaptan girip indiriyorsunuz. Sonra iPhone 5'teki App Store'dan indirirken bulut işareti çıkıyor, "bu uygulama iOS 12 ve üzerini gerektirir, sizinkiyle uyumlu son sürümü indireyim mi?" gibisinden bir yazı çıkıyor. İndir diyorsunuz. Buna rağmen uygulamayı açınca hata vermeler ve çökmeler yapabiliyor. Kısaca hayır.

Farklı ve daha güncel bir Apple cihazınız varsa o hesaptan girip indiriyorsunuz. Sonra iPhone 5'teki App Store'dan indirirken bulut işareti çıkıyor, "bu uygulama iOS 12 ve üzerini gerektirir, sizinkiyle uyumlu son sürümü indireyim mi?" gibisinden bir yazı çıkıyor. İndir diyorsunuz. Buna rağmen uygulamayı açınca hata vermeler ve çökmeler yapabiliyor. Kısaca hayır.
Bu şekilde olmaz mı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
?

Bu şekilde olmaz mı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
?
Buraya Apple kimliğinizi ve şifrenizi girmeniz gerekiyordu diye hatırlıyorum. Güvenli bulmadığım için denemedim. Bir ara fixlendi demişlerdi, video tarihi yeni olduğuna göre demek ki yeniden açık bulundu. Denemek lazım bilmiyorum. 2012'de çıkan cihaz sonuçta.

Buraya Apple kimliğinizi ve şifrenizi girmeniz gerekiyordu diye hatırlıyorum. Güvenli bulmadığım için denemedim. Bir ara fixlendi demişlerdi, video tarihi yeni olduğuna göre demek ki yeniden açık bulundu. Denemek lazım bilmiyorum. 2012'de çıkan cihaz sonuçta.
Şu an adam başa baş takas ederiz yurt içi 32 GB dedi sence takas etmeli miyim ?

Şu an adam başa baş takas ederiz yurt içi 32 GB dedi sence takas etmeli miyim ?

Kankacım herkes konunun başından beri ısrarla takas etmeni önermem diyor, hala takas etmek istiyorsan et. Bize bir şey demek düşmez, iki cihaz da kötü fakat gidip IOS 10 kurulu bir cihaz almanın mantığı yok.

Geri
Yukarı