iPhone 5S 2 Yıl Beni İdare Eder mi ?

hakanfe

Hectopat
Daha fazla  
Özellikle oyun bakımından yani 2 yıl içinde çıkacak olan yüksek grafikli oyunları falan iPhone 5S rahatlıkla kaldırır mı ?

Yorumlarınızı bekliyorum.

Tabi ki kaldırır. Ama daha telefon almadıysanız farklı android telefonlar öneririm. Mesela Lg Nexus 5 İphone 5s e kıyasla 1080p ekranı ve 4 çekirdekli 2.3 ghz bir işlemcisi var. Gpu suda adreno 330 size daha iyi bir deneyim sunar.

Bir telefondan ne bekliyorsun ki beni iki yıl idare eder diyorsun? Daha akıllı telefonların nasıl güçlü cihaz olduğunu bilmiyorsunuz sanırım.

Bir telefondan ne bekliyorsun ki beni iki yıl idare eder diyorsun? Daha akıllı telefonların nasıl güçlü cihaz olduğunu bilmiyorsunuz sanırım.
Seni gerçekten anlamadım herhalde başka bi konudan bahsediyosun. Çok alakasız bi yorum yazmışsın.

Tabi ki kaldırır. Ama daha telefon almadıysanız farklı android telefonlar öneririm. Mesela Lg Nexus 5 İphone 5s e kıyasla 1080p ekranı ve 4 çekirdekli 2.3 ghz bir işlemcisi var. Gpu suda adreno 330 size daha iyi bir deneyim sunar.
Yalnız android telefonlarda zaman geçtikçe arayüzlerde kasmalar oluyor.İşlemciye gelecek olursak Apple ' ın kendi ürettiği A7 üstün bir performans sunuyor.Kağıt üzerinde işlemci hızı 1.3 ghz olsa bile çok iyi bir performans veriyor. Ayrıca 64 bit işlemciyi de unutmamak lazım. Sağol yorumun için.

iPhone 6 ve 6+'ın ekran boyutlarını düşününce bence 2 yıl boyunca dolu dolu idare etmesi zor olabilir. Ekran benim için sorun değil diyorsan 2 yıl boyunca çıkacak bir çok oyun rahatsız etmeyecektir.

4s ciktigi zaman aldim 6 plus cikana kadar onu kullandim hic sorun olmadi. 4s e en son ios 8 i yuklerken acaba kasar mi dedim onda bile tik yok simdi kuzenim kullaniyo hala duzgun.

5s ondan kat kat daha iyi 2 degil 3 yil bile goturur

Konuyu hortlatıyorum ama bir arkadaşımda var 5S 5 yıldır kullanıyor hala memnun harbiden iPhone ayrı kalite.
Şaşırtıcı olan ise hala akıcı olması.

Geri
Yukarı