iPhone 5S batarya çok hızlı bitiyor

ahmettug

Decapat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Öncelikle herkese merhaba. Şu an elimde iPhone 5S bir telefon var telefon 2013 yılında alınmış. Bu telefonu kullanmak istiyorum fakat telefonun şarjı su gibi akıp gidiyor. 5 dakika içerisinde şarjı hemen bitiyor ve kullanmak imkansız hâle geliyor. Ben batarya değiştirmeyi düşündüm fakat sorun bataryadan kaynaklı da olmayabilir düşüncesiyle konu oluşturdum. Bu şarj sıkıntısını daha önceden yaşayan birisi yorum yazarsa çok iyi olur. Bir de bu sıkıntı bataryadan başka neyden kaynaklanabilir bunun da cevabını öğrenirsem daha kolay çözüme ulaşırım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümün net bir şekilde batarya değişimidir. Aynı sorunu bizzat yaşadım. 5s için orjinal batarya bulamadığından dolayı DEJI marka öneririm. Zaten genel anlamda farklı firmalardan en güveniliri bu marka. Ürün linkini bırakıyorum yorumlara bakarak ikna olabilirsin. Ayrıca ürün için 1 yıllık garanti sunuyorlar diye biliyorum. İphone 5s Batarya Mucize Batarya Deji Orjinal Deji Ürünüdür - n11.com
Bu bataryaya geçtikten sonra günde 4 kere şarj ettiğim telefonum artık 1 kere de günü çıkarıyor. Oyun falan oynarsan tabii ki 1 günü çıkarmada zorlanabilir ama 5s batarya kapasitesi düşük bir telefon fazlasını beklememek lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı