iPhone 5s DFU moduna nasıl alınır?

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar iCloud kilitli iPhone 5S var. Orta tuşu çalışmıyor her şeyi yapıyorum ama Jailbreak yüklemek için her şeyi yapıyorum ama olmuyor. Nasıl DFU moduna alacağım?

Arkadaşlar iCloud kilitli iPhone 5S var. Orta tuşu çalışmıyor her şeyi yapıyorum ama Jailbreak yüklemek için her şeyi yapıyorum ama olmuyor. Nasıl dfu moduna alacağım?

İlk önce bilgisayara tak ve cihazının Power ve Home tuşunu recovery mode gelene kadar basılı tut. Recovery mode gelince beni etiketle.

Arkadaşlar iCloud kilitli iPhone 5S var. Orta tuşu çalışmıyor her şeyi yapıyorum ama Jailbreak yüklemek için her şeyi yapıyorum ama olmuyor. Nasıl dfu moduna alacağım?

Ayrıca hangi Jailbreak'i yükleyeceksiniz?

İlk önce bilgisayara tak ve cihazının Power ve Home tuşunu recovery mode gelene kadar basılı tut. Recovery mode gelince beni etiketle.

Ayrıca hangi Jailbreak'i yükleyeceksiniz?
Recovery mode dediğiniz itunes logosu ve kablo işareti değil mi? Öyleyse onu hem bir programdan ve 3utools programından açabiliyorum ancak dfu mode denilen ekrana gecemiyorum home tuşu bozuk olduğu için boşa basıyor tus.

Recovery mode dediğiniz iTunes logosu ve kablo işareti değil mi? Öyleyse onu hem bir programdan ve 3uTools programından açabiliyorum ancak dfu mode denilen ekrana gecemiyorum Home tuşu bozuk olduğu için boşa basıyor tus.

Evet iTunes ve kablo işareti recovery menüsü. Home tuşu bozuk olduğu için dfu moda hiçbir şekilde geçemezsiniz fakat Jailbreak yapmanız için illa dfu moda alıp checkra1n ile Jailbreak atmak zorunda değilsiniz.

Peki nasıl yapılır?
Rehberimden faydalanabilirsiniz. En sağlıklı yol bu şekilde yapılan metot. iPhone 5s üzerinde denendi, sorunsuz çalışıyor.

Geri
Yukarı