iPhone 5s dokunmatik sorunu

aky87

Hectopat
IMG_20200205_230112.jpg

Ekran degisiminden sonra boyle oluyor ve kapat yerine bastigimda ekran tepki vermiyor. Ne yapmam gerekir? Bu telefonu kullanmak zorundayim, yeni alamam yardimlarinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değişimi yapan kim ise ona tekrar götürün ya da siz değiştirdiyseniz eğer ürünü ya telefoncuya bir gösterin baksınlar olmazsa üründe bir problem vardır değişimi yapılır.

Değişimi yapan kim ise ona tekrar götürün ya da siz değiştirdiyseniz eğer ürünü ya telefoncuya bir gösterin baksınlar olmazsa üründe bir problem vardır değişimi yapılır.
Orjinal olmayan ekranin calisma ihtimali var mi touch id calismasa da olur home tusu basinca tepki veriyor ama ekran tepki vermiyor

5'in ekranları tahta kalede 5 dolara satılıyor baya a+ kalite çakma ama orijinal ile ayırt etmenin tek yolu servis. Alıp kendin tak ben android telefonuma 200 tl vermek yerine 3.5 dolara ekran alıp telefonu 2. elden -200 demeden ekran kırıldı demeden sattım.

Tuş ekrana bağlı bir bileşen değildir. Orijinal olan veya olmayan ürünlerde bile bazı hatalar görülebilir. Fakat orijinal olanı alıp takmak en sağlıklı çözümüdür. Eğer ekran değişimini siz yaptıysanız üzerindeki koruyucu camı çıkarttığınız için satan geri alım yapmayacaktır.

Bu ekranlari nette bulabilirmiyim ? Ayrica touch id orjinal ekran varken hic kullanmadim sistemde de kapaliydi zaten.degisen ekranin tepki vermemesinin bunla alakasi var mi

Bu ekranlari nette bulabilirmiyim ? Ayrica touch id orjinal ekran varken hic kullanmadim sistemde de kapaliydi zaten.degisen ekranin tepki vermemesinin bunla alakasi var mi
Dostum benim bildiğim bu tuş kısmı ve ahize kısmı ekrandan ayrı. Sen ekranı değişirken onları çıkarıp takılacak ekrana monte etmen lazım 5te öyle birşey var mı bilmiyorum varsa buna dikkat ettin mi.

Görünen o ki telefon kalitesiz malzeme ve kalitesiz işçilik mağduru olmuş. Hem ekran kalitesiz hem de TouchID yi eski ekrandan söküp yenisine takabilecek bir tamirciye rast gelmemiş. Maalesef düzgün bir ekran alarak düzgün bir işçilik yapılması lazım. Gerçi TouchID çoktan kaybedilmiş gibi.
Tahtakale de satılan ekranlar çok da kalitesiz olmuyor, en azından aliexpress den alınan en ucuz ekranlara göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı