iPhone 5S Ekran Tamiri

mehme yiğit

Hectopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu telefonu ikinci el olarak almıştım, daha önceden 1 kere ekranı değişmişti sonra talihsiz bir kaza ile yamuldu ama ekran kırılmadı, sonra da 3, 4 ay sonra ekrana görüntü gelmemeye başladı, rastgele bir telefoncuya götürdüm, çok bilen telefoncu abimiz aldı telefonu tamam dedi akşama alırsın, ben de tamam dedim akşam gittim telefonu bu şekilde ekranı takılmamış şekilde aldım. Biraz sözlü tartışma filan sinirlenip çıktım eve geldim biraz da anlarım bu işlerden de zaman darlığından uğraşmadım, her neyse eve geldim açtım telefonun metal kısımları eksik alt vidaları eksik fotoğraf attım başka eksikler de olabilir. Bu telefona ekran ve kasa alsam eksik parçaların zararı olur mu? Bu arada anakart sağlam herhalde PC'ye bağlayınca PC'den aygıt takıldı diye ses geliyor, arabanın bluetooth bağlanıyor. Yapsam olur mu yani 250 liralık bir masrafla işi kurtarabilir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20170404_203529.jpg
    IMG_20170404_203529.jpg
    236,7 KB · Görüntüleme: 146
  • IMG_20170404_203537.jpg
    IMG_20170404_203537.jpg
    217,8 KB · Görüntüleme: 55
  • gdfgs.jpg
    gdfgs.jpg
    682,2 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı