iPhone 5S kırmızı ekran

Emir Bozat

Hectopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Selam.
iPhone 5S cihazımda kırmızı ekran alıyorum.
Apple logosundan sonra kırmızı ekran geliyor ve bu loop halinde oluyor.
iTunes üzerinden yazılım yüklemeye çalıştım ama iPhone bekleniyor diyor ve ardından tekrar kırmızı ekrana düşüp recovery moduna giriyor.
Ve ardından IPhone'a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4013) yazan bir uyarı penceresi geliyor.
Bunun çözümü nedir?

Bu çözüm olmazsa telefon fişi çekmiş olabilir diyebiliriz. Benzer konular var onlara da göz atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu çözüm olmazsa telefon fişi çekmiş olabilir diyebiliriz. Benzer konular var onlara da göz atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmuyor dediğim gibi IPhone'a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4013 hatası alıyorum.

Selam.
iPhone 5S cihazımda kırmızı ekran alıyorum.
Apple logosundan sonra kırmızı ekran geliyor ve bu loop halinde oluyor.
iTunes üzerinden yazılım yüklemeye çalıştım ama iPhone bekleniyor diyor ve ardından tekrar kırmızı ekrana düşüp recovery moduna giriyor.
Ve ardından IPhone'a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4013) yazan bir uyarı penceresi geliyor.
Bunun çözümü nedir?
Merhaba. Genelde 4013 hatası cihazın NAND Bellek biriminde olan bir hatadan (çip,yol,lehim vb sorunlardan) meydana gelmektedir. Teknik servis şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı