iPhone 5S Gold Şarj Olmama Sorunu

BigSmoke

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Elimde Iphone 5S Gold telefonum var. Bugün yani 4 h
Haziran 2015 Perşembe günü telefonumu şarja taktığımda şarj olmuyordu. Başka bir şarj aletiyle denediğimde yine aynı sorun, şarj olmuyordu. Mobilden yazdığım için hatalarım varsa kusura bakmayın. Söylemem gereken bir şey varsa sorun söyleyeyim. Acil yardıma ihtiyacım var. Telefonumun şarjı tamamen bitti ve yedekleme yapamadım. İşin kötü yanı Akasya AVM Apple'dan randevu alamıyoruz randevu yok/dolu diyor.

Hocam öncelikle bir kürdan yardımı ile soket yerini temizleyin, içinde belki şarj olmaya engel olacak bir şeyler vardır. Daha sonra mümkün ise bir tane Orijinal şarj kablosu ve adaptörü ile şarj ediniz, 10 dk filan bekleyin bu durum da değişen bir durum yok ise gece 12:00 ile 01:00 arası sürekli sayfayı yenileyerek randevu alınız ya da sabah erken saatte oraya gidip randevu alarak bekleyin.

Hocam çok sağ olun. Zaten şarj aletim ojinal. Yarın sabah iyice bir temizleyeceğim.

Hocam içini temizledim. Bir ton pislik çıktı. Aynı şekilde kulaklık girişi de çalışmıyordu. Dedim dur şunu da bir deneyeyim. Sonuç olumlu. Delikleri kürdan yardımıyla iyice temizleyince oldu. Konu kapanabilir.

Sorunun çözüldüğüne sevindim. Kapanması yerine çözüldü başlığı yapsanız, daha iyi olur diğer arkadaşlarımıza da yardımcı olur konunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı