iPhone 5s için powerbank önerisi

Açıkçası TTEC pek önermem. Zamanında iPhone 5 için kılıf şeklinde powerbank modelini kullanmıştım, ayrıca şarj aletlerini de kullanmıştım ancak pek kaliteli bir marka değil. Bir de Trendyol'dan elektronik almak ve bu tarz bilinmeyen satıcıları tercih edince de sorun yaşabilirsiniz, sorun yaşayınca Trendyol'un pek bir yaptırımı da olmaz. 5000 mAh powerbank tam olarak 5000 değildir, cihazları şarj ederken de güç harcandığı için tam hesaplamasını bilmesem de daha düşük bir güce tekabül ediyor.

Soruyu sorarken yazmanız gerek 2 bilgi var,
1. Kaç mAh powerbank istiyorsunuz?
2. Bütçeniz nedir?

Genel olarak her şeyin ücreti arttığı için ucuz bir ürün alıp daha kısa kullanmaktansa en pahalısını da almak yerine orta seviye bir model bakmanız. TTEC için en alt seviye diyemem ancak en alt seviyenin üzerindedir herhalde.

Tavsiyem Anker, Incore ( Anker'in bir markası ve Anker'e nazaran daha bütçe dostu ürünler sunuyor. Ben 20.000 mAh modelini kullanıyorum ve gayet hızlı ve iyi sayılır), Xiaomi, Belkin (her modeli değil), Samsung (her modeli değil.
Satıcı olarak Amazon'dan Amazon'un kendi sattığı ya da aynı şekilde Hepsiburada üzerinden Hepsiburada'nın sattığı modellere bakabilirsiniz. Tabi bir de Teknosa (Teknosa son dönemde Hepsiburada ya da Amazon gibi kendi sitesinde farklı satıcılara da yer vermeye başladı. O yüzden baktığınız ürünlerde sayfayı inceleyip sadece Teknosa'nın sattığı ürünlere bakın ya da arama yaparken filtremelerden Teknosa'yı seçin), Vatan Bilgisayar, Media Market gibi bilindik mağzalar da var.

Açıkçası ttec pek önermem. Zamanında iPhone 5 için kılıf şeklinde powerbank modelini kullanmıştım, ayrıca şarj aletlerini de kullanmıştım ancak pek kaliteli bir marka değil. Bir de Trendyol'dan elektronik almak ve bu tarz bilinmeyen satıcıları tercih edince de sorun yaşabilirsiniz, sorun yaşayınca Trendyol'un pek bir yaptırımı da olmaz. 5000 mAh powerbank tam olarak 5000 değildir, cihazları şarj ederken de güç harcandığı için tam hesaplamasını bilmesem de daha düşük bir güce tekabül ediyor.

Soruyu sorarken yazmanız gerek 2 bilgi var,
1. kaç mAh powerbank istiyorsunuz?
2. bütçeniz nedir?

Genel olarak her şeyin ücreti arttığı için ucuz bir ürün alıp daha kısa kullanmaktansa en pahalısını da almak yerine orta seviye bir model bakmanız. Ttec için en alt seviye diyemem ancak en alt seviyenin üzerindedir herhalde.

Tavsiyem Anker, ıncore ( Anker'in bir markası ve Anker'e nazaran daha bütçe dostu ürünler sunuyor. Ben 20.000 mAh modelini kullanıyorum ve gayet hızlı ve iyi sayılır), Xiaomi, belkin (her modeli değil), Samsung (her modeli değil.
Satıcı olarak Amazon'dan Amazon'un kendi sattığı ya da aynı şekilde Hepsiburada üzerinden Hepsiburada'nın sattığı modellere bakabilirsiniz. Tabii bir de Teknosa (Teknosa son dönemde Hepsiburada'ya da Amazon gibi kendi sitesinde farklı satıcılara da yer vermeye başladı. O yüzden baktığınız ürünlerde sayfayı inceleyip sadece Teknosa'nın sattığı ürünlere bakın ya da arama yaparken filtremelerden Teknosa'yı seçin), Vatan Bilgisayar, Media market gibi bilindik mağazalar da var.

Özellikle ttec ürününe bakmadım 5000 MAh'lık powerbank aratınca ve sırala kısmından en çok satılanı veya en çok değerlendirinlenleri seçince Trendyol'da en başta linkini attığım ürün çıkıyor Hepsiburada'da ise yine Ttec'in farklı bir 5000 MAh'lık powerbanki çıkıyor ttec markası çok tercih edildiği için bu ürünü seçmek istedim. Philips'in ürünleride var ama 5000 MAh'lık bir ürün için fiyatlar fazla geldi. 100-150 bandında bir ürün istiyorum.

100-150 bandına 10000MAH bulunabilir bence. 5000MAH powerbank telefonu 2, bilemedin 3 kere doldurur. (iPhone 5S için)

Evet 100-150 bandı için 10000 MAh'lık powerbankler var fakat Xiaomi gibi bilinen markalarınki 200-250 bandında ve 10000 MAh'lık powerbankler 5000'e göre büyük ve ağır bir de 2-3 defa doldurmanın bana yeteceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı