IPhone 5S Icloud girememe sorunu

emrdkmn

Hectopat
İlk öncelikle merhaba arkadaşlar. Şimdi size bir sorum var ancak siz çözebilirsiniz. Benim eskiden kullandığım bir IPhone 5'im vardı. S7 edge'ye geçince kardeşime verdim ilk başta sorunda çıkmadı zaten. Kardeşim sonradan yazdığı şifreleri kaybetmiş ve unutmuş. Şimdi icloud'una ve Apple'id giremiyor ve güncelleme yapamıyor. Çıkamıyor indiremiyor ve kitlendi. Şimdi ne yapmamız gerek? Doğum gününü sallamış bi nevi kitli gibi bunu nasıl kurtarırız? Ne gibi yol izlememiz gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk öncelikle merhaba arkadaşlar. Şimdi size bir sorum var ancak siz çözebilirsiniz. Benim eskiden kullandığım bir IPhone 5'im vardı. S7 edge'ye geçince kardeşime verdim ilk başta sorunda çıkmadı zaten. Kardeşim sonradan yazdığı şifreleri kaybetmiş ve unutmuş. Şimdi icloud'una ve Apple'id giremiyor ve güncelleme yapamıyor. Çıkamıyor indiremiyor ve kitlendi. Şimdi ne yapmamız gerek? Doğum gününü sallamış bi nevi kitli gibi bunu nasıl kurtarırız? Ne gibi yol izlememiz gerek?
Dostum aynı sorunu ben de yaşadım.Güvenlik sorularını, E-posta falan hepsini unutmuştum. Sana tek önerim, Telefonun faturasını Apple Destek ile görüşüp onlara mail atmalısın. 1-2 gün içinde kilidi kaldırıyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı