Çözüldü iPhone 5s iCloud şifre sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Graphite

Kilopat
İyi günler arkadaşlar. Babamın İphone 5s'inin ekranında sorun oluştu bu yüzden apple store yollayacaktık. Telefonda apple yetkilisi telefonumu bul özelliğini kapatıp yollamamızı söyledi, tamam dedim. Konuşmadan sonra telefonumu bul'u kapatmaya bastım ama icloud şifresi istedi. Aklıma gelen bütün koyabileceğim şifreleri denedim ama nafile... İcloud hesabını biliyorum ama şifresini unuttum, şifremi unuttuma bastığımda e posta ile şifre sıfırlama ve sorular var. İki seçenekle de şifreyi sıfırlayamıyorum. Telefonun garantisi var. Ne yapmalıyım, apple yetkilisini arayıp durumu izah etsem, telefonu sıfırlayabilirler mi? Yanıtlarınızı bekliyorum. :)

Yapamazlar, şifrenizi bir şekilde bulmanız gerek.

Genellikle kullandığım şifrelerin hepsini denedim.
Şifrenin içerisinde en az bir adet büyük harf ve sayı olmak zorunda. Bunu bilerek tekrar deneyin. iCloud hesabınızın şifresi normal şifrelerden biraz daha farklı bir tarzda olur genelde bu zorunluluklardan dolayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifrenin içerisinde en az bir adet büyük harf ve sayı olmak zorunda. Bunu bilerek tekrar deneyin. iCloud hesabınızın şifresi normal şifrelerden biraz daha farklı bir tarzda olur genelde bu zorunluluklardan dolayı.
Konuyla ilgilendiğin içim teşekkürler, Apple'ı aradım durumu anlattım, 24 saat sonra şifre sıfırlama maili yollayacaklar başka bir e-posta adresime.

Konu kilitlenebilir, sorun Apple destek tarafından çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı