iPhone 5S IOS 9.1 Kasma Sorunu

Telefonunuzu iTunes üzerinden sıfırlayın. Ardından iOS 9.2 Beta 4'ü kurabilirsiniz. iPhone 6'da kullanıyorum 9.1'de ki sorunlar çözülmüş gibi görünüyor. Beta kurmak istemezseniz 2 hafta sonra final sürümü çıkar.
Verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Ben ITunes üzerinden sıfırlamama rağmen bu sorun çözülmüş değil. Sorun da bu zaten. Bir de üstüne Zorlu Center'dan randevu alıp bu konuyu gerektiği gibi anlatmama rağmen hiçbir şeyin yapılmamış olmasıdır.

9.1 kasma sorunu RAM belleğine aşırı derece de yük binmesi, arka plan uygulamalarını kapatırsanız sürekli, hızlanma ve kasma sorunu %90 gittiğin anlarsınız.

Dün söylediğim gibi iOS 9.2 Beta 4'ü kurabilirsiniz. iPhone 6'da kullanıyorum 9.1'den çok daha stabil. Sadece bir defa ekranın tepki vermemesi hatasıyla karşılaştım o da yeniden başlatınca düzeldi.

Telefonunuzdan Apple Beta Software Program'a Apple kimliğinizle giriş yapın. iOS bölümüne tıklayıp enroll your iOS Device seçeneğine tıklayın. iOS Beta profilini telefonunuza yükleyin ve ardından cihazın yazılım güncelleme bölümünden beta yazılıma güncelleme yapabilirsiniz. Son olarak; Bunları yapmadan önce iTunes'dan cihazınızın yedeğini alıp arşivleyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı