iPhone 5s kamera incelemesi

Samsung hiç kimseye tavsiye etmem para tuzağından başka birşey değil. Düşmanıma bile aldırtmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyicene ezmişsiniz Samsung'u. Bir kere S3 piyasaya çıktığında ortalığı dağıttı. Kendine has kullanım kolaylıkları vardı. Ama şu an diğer telefonlarda da var. Bende bu saatten sonra Samsung tercih etmem ama 1 hafta sonra 1 sene olucak S3 mini almıştım. Hala üzmedi. 5 kere düştü hiçbir sorunu yok. Bence Samsung S3'ten sonra bozdu. Ama şu Gear hoşuma gidiyor doğrusu.

Samsung'un dandik plastik kaplamasına para vermektense, Iphone'un alüminyum kasasını tercih ederim. Alüminyum çok sağlam.

Galaxy S3 çıktığında ortalığı dağıtmış olabilir ama şimdiki hali ortada. S3'ü olup da telefonu bozulmayan bir tane arkadaşım kalmadı. Hepsi defalarca servise gitti. Malzeme kalitesi o parayı hiç hak etmiyor. Samsung yerine diğer markalar tercih edilmeli.

Yeni LG G3'ler çok huşuma gidiyor ya. Bende bundan sonra Samsung almam. Ama telefonun kullanıcısına da bağlı. Düzgün kullanırsan servis yüzü görmezsin. İ Phone da kasası hoşuma gidiyor ama menüsünü günahım kadar sevmem. Arayüzü hoşuma gitmiyor.

İnan telefonu kurcalamayan tiplerdi. Hatta telefonu sadece SMS atmak, birisini aramak veya Facebook'tan cevap yazmak için kullanan kızlardı. İkisinin bataryası patlak verdi. Birisinin güç tuşu bozuldu. 3 sefer servise gitmek zorunda kaldı o. Güç tuşu bozuk demesine rağmen ilk iki sefer sadece fabrika ayarlarına geri döndürüp yazılım güncellemişler. G3 ve Z2 şu anda en iyi amiral gemileri.

Doğrudur hocam. Ben bi tek S3 Mini'de sorun yaşamadım. Önceki Samsung cihazlarımda çok sorun yaşadım. Özeliklede Wave2'de kaç yere ekran yaptırdım. Hatta serviste de yapıldı yine bozuldu. Neyse o zman bunda sonra Samsung yerine GM öneririz. Şaka şaka.

Kötülemek gibi olmasın biraz eleştireceğim.
Hocam forma almışsınız sanırım? Hatta yeni almışsınız? Bu fotoğraflardan bunu anladım.
Televizyonunuzun iyi bir LG olduğunu anladım.
Bir de neden 4 tane Pokemon fotoğrafı var anlayamadım.
Fotoğraf performansını anlayabilmemiz için keşke yakın çekim, karanlık çekim, uzak çekim, flaşlı çekim gibi ayrı ayrı fotoğraflar çekseydiniz.
Benim olumsuz eleştirimdir katılırsınız katılmazsınız sizin bileceğiniz iş.
Telefon hayırlı olsun.

Ben senin ne demek istediğini anladım sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…