iPhone 5S kapandı ve açılmıyor

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Youtube Müzik'ten müzik dinlerken ve ısınma olmamışken durduk yere kapandı. Tekrar açmaya çalışınca Apple logosunda kalıyor ve geri kapanıyor.
İçinde 500'e yakın fotoğraf vardı ve yedekli değildi. Onlara ulaşabilsem yeterli. Telefon bozulursa bozulsun, hiç önemli değil.

Bu linkte ve bu linkte yazan her şeyi denedim. iTunes üzerinden Recovery moda alıp "Güncelle" seçeneğini seçince aşağıdaki hatayı alıyorum.
Windows Güvenlik Duvarı'nı ve antivirüsü kapamama rağmen hatayı aşamadım. 3uTools ile de denedim olmadı.

Bilgili üyelerin yardımlarını rica ediyorum.

iphone hata 26.PNG

İşletim sistemi: Windows 10 (güncel)
iOS sürümü: iOS 12.5.4 (güncel)
iTunes sürümü: 12.11.4 (güncel)
Ara kablo orijinal.
Pil 1 yıl önce değiştirildi, son baktığımda pil sağlığı %99'du.

Büyük ihtimal anakart kaynaklı bir sorun. Maltepe'de çok ünlü bir iphonecu vardı sadece Apple telefonları tamir ediyordu youtube'da kanalı olması lazım. Eğer Maltepe yakınlarındaysanız ona götürebilirsiniz.

Buldum, AKAN Teknik'miş servisin adı.
İlginiz için teşekkür ederim hocam, İstanbul'da yaşamıyorum. Ama Youtube kanalları varsa bakacağım belki bahsetmişlerdir.
Batarya olabilir. 7 yıl iPhone 5s... Gerçi bizim iPhone 5 10 yıldan fazla dayanmıştı.
Bataryası 1 yıllık, DESAY üretimli batarya ile değiştirildi. Pil sağlığı %98 ya da 99'du en son hatırladığım.

İlginiz için teşekkür ederim hocam, İstanbul'da yaşamıyorum. Ama YouTube kanalları varsa bakacağım belki bahsetmişlerdir.

Bataryası 1 yıllık, desay üretimli batarya ile değiştirildi. Pil sağlığı %98 ya da 99'du en son hatırladığım.

5S de sağlık gösterme yok nasıl baktınız :D

Yeni konular

Geri
Yukarı