iPhone 5S mi iPhone 6 mı?

FLOWERS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, acilen telefonumu değiştirmem gerekiyor. Iphone 5s'in şeklini çok beğeniyorum ve 6'nın çok bariz özellikleri yok yani benim için tabi. Çünkü bilgisayar oyunu falan oynamıyorum, dolayısıyla büyük ekrana ihtiyacım yok. İlk kez Iphone kullanmış olucağım eğer 5s alırsam uzun süre kullanır mıyım ? Bu güncellemeler ve ağırlaşmalar için ne diyorsunuz. Yorumlarınıza ihtiyacım var, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım açısından IPhone 6 bariz bir şekilde önde. Yazılım desteğinide göz önünde bulundurursak en mantıklısı IPhone 6.

İşin teknik boyutuna değinmeden bu kadar zamandır çok İphone gördüm, incelemelerini izledim. Belki genel olarak tasarımı insanların hoşuna gidebilir fakat benim tek beğendiğim İphone 6 oldu. Eğer İphone alacak olursam 6 alırdım.

Apple'da her zaman yeni nesil daha iyidir. iPhone 6 tasarımda radikal bir değişiklik yaptı. Özellikle ekranın büyümesi, bunu kanıtlar nitelikte. İyi koruyan bir kılıfla kullanırsanız, sağlamlık konusunda endişeniz de kalmaz. Ben iPhone 6 Plus kullanıyorum ve çok memnunum. Büyük ekrana ihtiyacım yok, demişsiniz. Ancak iş sadece ekranın büyümesinde bitmiyor. Daha performanslı bir işlemci, daha uzun pil ömrü vb. iPhone 5S alırsanız da sizi pişman etmez. 2-3 sene kadar idare edecektir. iPhone 5S iOS 7 ile çıkmıştı, iOS 8 geldi, kasma gibi sorunlar olmadı. Apple, her şeyi iOS ile kazanıyor, zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafam karıştı yine. Bende 5s ağır basıyordu şekli yüzünden. Bir de ben çok teknik biri değilim. Basit düzeyde akıllı telefon kullanıcısıyım, bu nedenle gerekli görmemiştim 6'yı. Teşekkür ederim, mesajlarınız benim için önemli. Kısa süre de bu işi netleştirmem gerekiyor.

Kısacası bende 6 aldım okulda 5S olan arkadaşlarıma gösterdim keşke biraz daha bekleyip iphone 6 alsaydım dediler.
Kısacası iphone 6 almalısın :) Düşünme bile :D

6 Şuanki telefonumun modeline çok benziyor diye düşünmüyordum, plus çok düz ve ince modeli beğenmedim,5s model olarak süper ama sonra çok minik bulur muyum, çok kararsızım..bi tarafta özellikler bi tarafta model zor seçim..

İkisi de iyi telefon, ikisinde de sorun yaşamazsın sounsuz kullanırsın. Ancak bütçe müsaitse 6 al tabiki, ama yoksa borca girmenin de anlamı yok 5s al ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı