iPhone 5S PUBG Mobile Performansı Nasıldır?

İlk geldiğinde beyaz ekran hatası, ardından uyumlu değil hatası, sonraki güncellemelerde ise çalıştı fakat aşırı kasılmalar oldu.

Sırf oynamak için oynarım diyorsan kurabilirsin. Düşük ayarda açacak zaten. Fakat yine uyum sorunları olabilir, güncelleme geldiğinde düzelir. Fakat performans konusunda gelen güncellemeler ne kadar katkılı olabilir bilemem.

Bende de 5S var. Maalesef oynanmıyor. Sürekli takılmalar oluyor. Keza ekran boyutu küçük olduğundan da bu tarz FPS oyunları çok rahat oynanmıyor 5S'te.

Ben oynuyorum yeni gelen güncellemeler ile kasma kalktı bende düşük ayarlarda ama bir sıkıntısı var ekran küçük olduğu için çok zevk vermiyor.

Aktif olarak yüksek liglerde oynuyorum ve IPhone 5S kullanıyorum.
En düşük ayarlarda, karehızı seçeniği orta derecede oynuyorum.
Paraşütle ilk inerken harita geç yükleniyor evlere geç giriyorsun, araba ile ilerlerken haritanın yüklendiği kadarını görüyorsun sonrasının yüklenmesi gerekecek.
oyunun karşına adam geldiğinde donarsa sakin kalmaya çalış, donmuş ve normalden uzun sürede kendine gelmemişse ölmüşsün demektir.
ekran küçük olduğu için tüm imleçler sığmayacaktır, kendine göre ayarlayıp ateş düğmesini büyütmeni öneririm.
İşin özü: donar ama oynatır, fazla kalite ve tat bekleme vakit öldürmek için oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı