iPhone 5s Wi-Fi bağlantı kopma sorunu

accan123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, telefonumdan sorunsuz bir şekilde wifi'a bağlanabiliyorum fakat tuş kilidine aldıktan 5-10 dakika sonra wifi bağlı olmasına rağmen bağlantı kopuyor ve ben whatsapptan bildirim alamıyorum. Telefonu tuş kilidinden çıkarır çıkarmaz bildirimler bir bir gelmeye başlıyor. Ne yapmam lazım bu sizde de var mı?

Arkadaşlar yok mu bir çözümü ?

Bildiğim kadarıyla İos arka plandaki tüm uygulamaları donduruyor. Bu yüzden az ram kullanıyor. Ama şöyle bir şey olabilir. Güç tasarrufu amaçlı ekranı kapatınca wifi kapanıyor olabilir. Ayarlara bir bak. Ben iphone kullanmadığım için kesin bir şey söyleyemem.

Telefonun özelliği bu. Tuş kilidinde uzun süre kalınca sanırım yarım saat ara ile falan internete bağlanıp bildimleri alıyor. Ama diğer zamanlar internete bağlı değil.
Bunun çözümü için 2G de internete bağlı kalınıyor hep böylece her zaman bildirimleriniz geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı