iPhone 5S Wi-Fi Lag

FighterPilot

Kilopat
Daha fazla  
iPhone 5s telefon kullanıyorum yaklaşık 6 aydır. Fakat şöyle bir sorun var. Whatsapp'dan mesaj geldiği zaman bana 2-3 dakika sonra bildirim geliyor. Böyle olunca birden fazla kişi yazarsa telefon 3-4 saniyeliğine patlayacak gibi bağırıyor deyim yerindeyse. :) Her neyse bu sorunun modem kaynaklı olduğunu düşünüyorum fakat bazı yerlerde okuduğuma göre bazen iPhone telefonlarda lag benzeri şeyler olabiliyormuş. Bu durumla karşılaşmış olan varsa ve yardım ederse çok sevinirim.

İyi günler kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı olay bende de var. Çözümünü bizim bulabileceğimizi sanmıyorum. Donanım ve yazılımla alakalı bir olay gibi. 1 yıl kadar önce, kız arkadaşımın attığı mesajlar 30 dakika ile 1 saat arasında geliyordu. Sürekli tartışmasını yaşıyorduk bu olayın. Bayağı sıkıntıydı. Şimdi o kadar değil. Düzeldi. Ama bazen yine birkaç dakika rötarlı geliyor.

Çok kötü bir olay bence @Ozan aynen o olaylar çok baş ağırtıyor gerçekten :) Ama şöyle birşey var başka bir internete bağlı olduğum zaman çatır çatır işliyor herşey. Fakat eve gelince mesaj yazıp göndere basıyorum 10 sn. göndermesini bekliyorum, mesaj gelmiş oluyor 2-5 dk sonra ötüyor telefon. İnternetim superonline.

3 senedir iPhone 5s kullanıyorum. Telefonun Wi-Fi' ı gerçekten çok kötü.
O zaman desene yandık :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı