Çözüldü iPhone 5S'den fotoğraflar nasıl aktarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
kafayı yemek üzereyim, IPhone'na düşmanlaşmama sebep oluyor. iPhone 5S şu an iOS 12 işletim sistemi kullanıyor ve Google Fotoğraflar, Google Drive, DropBox, Mega gibi uygulamalar iOS 14 ve üstü istiyor. Shareit gibi bir uygulama denedim fakat kendi kendine bozuluyor ve dosyaları aktaramıyor.

USB ile bağlayıp ITunes'la bilgisayara bağlamayı denedim fakat görmüyor, normal olarak bağladığımda da görmüyor. Telefonda Bluetooth seçeneği yok! Ne yapmalıyım?

kafayı yemek üzereyim, IPhone'na düşmanlaşmama sebep oluyor. iPhone 5S şu an iOS 12 işletim sistemi kullanıyor ve Google Fotoğraflar, Google Drive, DropBox, Mega gibi uygulamalar iOS 14 ve üstü istiyor. Shareit gibi bir uygulama denedim fakat kendi kendine bozuluyor ve dosyaları aktaramıyor.

USB ile bağlayıp ITunes'la bilgisayara bağlamayı denedim fakat görmüyor, normal olarak bağladığımda da görmüyor. Telefonda Bluetooth seçeneği yok! Ne yapmalıyım?

Eğer resimleriniz iCloud'daysa bilgisayardan ICloud'un sitesine girip oradan resimleri bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden iCloud'a girmek de bir seçenek mesela...
Resimlerin toplam boyutu 9 GB filan olduğu için standartı 5 GB depolama veren iCloud'a üyelik satın almam gerekiyordu. Bende bununla uğraşmadan aktarmanın yolunu arayıp durdum. En sonunda üyelik almam gerekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı