iPhone 5s'den iPhone 6'ya geçilmeli mi?

Ataoski09

Kilopat
Daha fazla  
Kullanmakta olduğun iPhone 5s'den iPhone 6'ya geçmeyi düşünmekteyim. Sizce doğru bir karar mı? iPhone 6 daha kaç yıl güncel kalır? Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
5S'den 6'ya geçmek mantıksız neredeyse birebir aynı performansları eğer geçiş yapmayı düşünüyorsanız kesinlikle 6S tavsiye ederim

Geçilebilir ama eğer bütçe sorununuz yoksa tabii. Onun haricinde 6s in de 6 dan çok bir artı yanı yok bence. Zevk meselesi tabii ama ben olsam SE yi de incelerdim.

Her model arasında fark var illa ama bence aman aman bir fark yok performans açısından 6s bir tık önde.

Her model arasında fark var illa ama bence aman aman bir fark yok performans açısından 6s bir tık önde.
Bir tık olduğuna emin misin ?

İPhone 6:
  • A8 Cip
  • 1 GB RAM
  • 1.2 MP Ön Kamera
  • 8 MP Arka Kamera
  • 6000 Serisi Aliminyum
İPhone 6S:
  • A9 Cip
  • 2 GB RAM
  • 5 MP Ön Kamera
  • 12 MP Arka Kamera
  • 7000 Serisi Aliminyum
  • 3D Touch

Dediğim gibi performans ve kamera var ek olarak. 3d touch çok da lazım değil. Ben 6s plus kullanıyorum ama şimdi alacak olsam SE derdim ya da 6.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı