iPhone 5SE Home Tuşu Sesi Sorunu

Crystalite

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Student
Merhaba arkadaşlar telefonum daha 3 aylık 5SE. Hiçbir sıkıntısı yoktu 1 hafta önceden başlayan bi sıkıntıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu olay aralıklı olarak başıma geliyor, home tuşuna basmadan önce parmağımı üstüne koyduğumda sanki bir katman daha var gibi bi çıt sesi çıkıyor(ses aşırı derecede). Aranızda bu sıkıntıyı yaşayan var mı? Sizce servise göndermeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun yaklaşık 2 ay önce bende oluyordu telefonum iPhone 6S Plus Mayıs'ta aldım Haziran'da dediğin gibi sanki basmadan basıyormuş gibi çıt diye bir ses geliyor. Önce sorunun oraya bir şey bulaştığını düşünüp ıslak mendille yavaşça sildim. Üzerine bir şey'de dökülmemişti şuan çok uzun zamandır öyle bir sorun yaşamadım bekle hemen gönderme servise..

Benim SE'de daha 5 aylık. İlk aldığım hafta benim de bu ses sıkıntısı çok dikkatimi çekti. Açıkcası sana hiçbir zararı olmaz ama benim çok sinirimi bozuyor. Hala o şekilde kullanıyorum. Dünya çapında 5s ve SE kullanan herkes çok ses çıkıyor diyor. Acaba stantlardaki telefonlarda mı böyle diye vatana gidip bakmıştım. Stanttaki telefon daha sessiz geldi ama belirttiğim gibi hiçbir zararı olmaz.

Benim SE'de daha 5 aylık. İlk aldığım hafta benim de bu ses sıkıntısı çok dikkatimi çekti. Açıkcası sana hiçbir zararı olmaz ama benim çok sinirimi bozuyor. Hala o şekilde kullanıyorum. Dünya çapında 5s ve SE kullanan herkes çok ses çıkıyor diyor. Acaba stantlardaki telefonlarda mı böyle diye vatana gidip bakmıştım. Stanttaki telefon daha sessiz geldi ama belirttiğim gibi hiçbir zararı olmaz.
Teşekkürler. 15-20 gündür bu sorunla karşılaşmıyorum nasıl olduğunu hakkındada pek fikrim yok. Şuan memnunum. :) Kafama takılansa dünya genelinde binlerce cihazda bu sıkıntı varken neden apple bi açıklama yada çözüm bulmaya çalışmayıp görmezden geliyor yada ben görmedim eğer web'de bununla ilgili bişey bulan varsa bizide bilgilendirirmi. Şimdiden teşekkürler.

Açıkcası biraz biz büyüttüyor olabiliriz çünkü bu sadece bir home tuşu ve çalışıyor, tek sıkıntısı çıkardığı ses ve o bahsettiğiniz 2 katmanlı his.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı