iPhone 6S Home Tuşu Çıt Sesi

Eren1046

Hectopat
Daha fazla  
1 hafta önce iPhone 6S aldım sıfır. 1 haftadır kullanıyorum hatta home tuşu bozulmasın diye ana ekrana simge bile ekledim, lakin basınca çıt çıt ses geliyor. Takıntılıyım, ne yapmalıyım? Zamanla düzelir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen mart ayında bende 6s almıştım bikaç ay önce home tuşundan çıt çıt sesler geliyordu. Basmadan bile parmağı gezdirince oluyordu bu. Yada uçlarına bastığımda falan. Şimdi sizin konunuzu okurken farkettim kendiliğinden geçmiş uzun zamandır yok.

Geçen mart ayında bende 6s almıştım bikaç ay önce home tuşundan çıt çıt sesler geliyordu. Basmadan bile parmağı gezdirince oluyordu bu. Yada uçlarına bastığımda falan. Şimdi sizin konunuzu okurken farkettim kendiliğinden geçmiş uzun zamandır yok.
Ben okuduğum kaynağın yalancısıyım. Eğer bastığınızda algılamıyorsa kalibrasyonu bozuktur, çıt sesi geliyorsa tuş bozuktur diyordu.

Aslında Benim kide şuan biraz düzeldi zamana bırakacağım eğer devam ederse garantiye yollarım , hepinize konu hakkında ilgilendiğiniz için teşekkür ederim konu kilit.

Aynı sorun iPhone 5SE,6S,6 ve 6 Plus'ta bariz şekilde oluyor. Bu konu hakkında fazlasıyla araştırma yaptım. Dedikleri gibi çözümü falan yok. İnternette yalan yanlış bilgiler geziniyor(kolanya dökün vb.). Bunlara kesinlikle inanma. Garantiye yollamanda birşey ifade etmiyor. Arkadaşlarımın çoğu bu sorundan telefonlarını garantiye verdi şuan arada yine yaşıyorlar bu sıkıntıyı. Çok ilginçtir ki teknoloji dünyasının lideri Apple bu konuda hiç bir açıklama dahi yapmıyor. Konu hakkında başka görüşleri olan arkadaşlarımdan yorum yazmalarını merakla bekliyorum.

Aynı sorun iPhone 5SE,6S,6 ve 6 Plus'ta bariz şekilde oluyor. Bu konu hakkında fazlasıyla araştırma yaptım. Dedikleri gibi çözümü falan yok. İnternette yalan yanlış bilgiler geziniyor(kolanya dökün vb.). Bunlara kesinlikle inanma. Garantiye yollamanda birşey ifade etmiyor. Arkadaşlarımın çoğu bu sorundan telefonlarını garantiye verdi şuan arada yine yaşıyorlar bu sıkıntıyı. Çok ilginçtir ki teknoloji dünyasının lideri Apple bu konuda hiç bir açıklama dahi yapmıyor. Konu hakkında başka görüşleri olan arkadaşlarımdan yorum yazmalarını merakla bekliyorum.
Teknoloji dünyasının lideri filan demişsinde Apple teknoloji üreten bir şirket değil ki lideri olsun. Teknoloji dünyasının lideri SONY onuda fazla beğenen yok.

Teknoloji dünyasının lideri filan demişsinde Apple teknoloji üreten bir şirket değil ki lideri olsun. Teknoloji dünyasının lideri SONY onuda fazla beğenen yok.
Apple yeni şeyler ürettiği çok da söylenemez. Ama rica ediyorum bana günümüzde olmayıp da Sony'nin "yeni" bulduğu bir şeyi örnek verir misiniz? Merakımdan soruyorum çünkü ben bulamadım.

Ayrıca ona bakılırsa mobil teknolojinin lideri TSMC. Tüm işlemcileri o üretiyor, geliştiriyor sonuçta.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı