iPhone 5S'in ekranındaki yeşil nokta artar mı?

Emir Bozat

Hectopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Selam.
Minik bir yeşil nokta var bu nedir ve o tarafa bastırınca o yeşil nokta çıktı ve aynı yere bastırınca çizgiler çıkıyor o kısımda elimi çekince gidiyor asıl sorum şu o yeşil nokta ileride bir şeye sebep olur mu ilerideki zamanlarda ekranda bir şey olur mu artar mı?

D9B4A90D-49D3-45EC-97DD-5FF0D75D0A48.jpeg

Selam.
Minik bir yeşil nokta var bu nedir ve o tarafa bastırınca o yeşil nokta çıktı ve aynı yere bastırınca çizgiler çıkıyor o kısımda elimi çekince gidiyor asıl sorum şu o yeşil nokta ileride bir şeye sebep olur mu ilerideki zamanlarda ekranda bir şey olur mu artar mı?

Eki Görüntüle 1549157
Ekranı değiştir komple temizce kullan.

Ölü piksel diye tahmin ediyorum. Bastırınca komple 1 set bloğa etki edebilir çizgi şeklinde. Darbe almadıkça ilerlemez ve kullanıma etkin bir durum oluşturmaz. Kasa da fena dağılmış. 5S artık ilerisi için endişeleneceğiniz bir cihaz değil.

Ölü piksel diye tahmin ediyorum. Bastırınca komple 1 set bloğa etki edebilir çizgi şeklinde. Darbe almadıkça ilerlemez ve kullanıma etkin bir durum oluşturmaz. Kasa da fena dağılmış. 5S artık ilerisi için endişeleneceğiniz bir cihaz değil.

Yedek cihaz zaten çok sık kullanmıyorum kenarda duruyordu.

Hocam boşverin yeşil noktayı, telefonu yere düşürseniz dağılacak 🤠

Şaka bir yana, artacağını sanmıyorum.

Ekranı değiştir komple temizce kullan.

Sanmıyorum artmaz.

Hocam boş verin yeşil noktayı, telefonu yere düşürseniz dağılacak 🤠

Şaka bir yana, artacağını sanmıyorum.
Ölü piksel düzeltme videosu açtım nokta küçüldü bayağı bir kırmızı oldu ama görünmeyecek kadar küçük oldu çok dikkatli bakmak gerekiyor ekrana.

Geri
Yukarı