iPhone 5S'te ne olacak

Sercan Koçkan

Hectopat
Merhaba bildiğiniz gibi Apple yerinde durmuyo eskiden yılda bir tane amiral gemisi yapardı ve bu ürün 6 ay boyunca en iyisi olurdu. Peki ya şimdi ?
Bende Bir Apple İ Phone 5 aldım 4'ten sonra ürün şu anda bence en iyi telefon lakin apple 5S 5C 4C tanıcak diye dedikodular var. Şu anda zaten 3GS,4,4S 5'ten çok satıyo bunu gören apple Steve Jobs'un mantıgından uzaklaşıyor bence.

Ve para için en iyisi deil Fiyat/Performans ürünü veriyo ve benim asıl soylemek istediğime geliyim 5C 5 ten iyi donanıma veya yakin donanıma sahib olursa 5 alanlara ne olacak ?

Merhaba bildiğiniz gibi Apple yerinde durmuyo eskiden yılda bir tane amiral gemisi yapardı ve bu ürün 6 ay boyunca en iyisi olurdu.Peki ya şimdi ?
Bende Bir Apple İ Phone 5 aldım 4'ten sonra ürün şu anda bence en iyi telefon lakin apple 5S 5C 4C tanıcak diye dedikodular var.Şu anda zaten 3GS,4,4S 5'ten çok satıyo bunu gören apple Steve Jobs'un mantıgından uzaklaşıyor bence.
Ve para için en iyisi deil Fiyat/Performans ürünü veriyo ve benim asıl soylemek istediğime geliyim 5C 5 ten iyi donanıma veya yakin donanıma sahib olursa 5 alanlara ne olacak ?

iPhone 5C'nin daha iyi donanıma sahip olacağını sanmıyorum. Apple, iPhone 5C'yi daha düşük bütçeli kullanıcılar için tasarlıyor zira. 10 Eylül'de Apple'ın 5S ve 5C'yi duyurması bekleniyor. O zaman sorularına daha yararlı cevaplar bulabilirsin :)

Ayrıca lütfen Türkçe kurallarına uygun bir şekilde yazınız mesajlarınızı.

Eğer korktuğun şey iPhone 5C çıkıcak bizim elimizdeki iPhone 5 nolcak ise boşuna korkma derim. Çünkü iPhone 5C (forumda Ali Güngör'ün açtığı konuda görebilirsin iPhone 5C) dışı plastik olan, ekranı retina olmayan, A6 işlemcisi olmayan bir cihaz olucaktır. Sen şimdi 5 ile 5C 'yi karşılaştırırsan bu mantık dışı olur. Tabikide 5 alanlar 5C performansını kat ve kat fazlasıyla alıcaklar.
iPhone 5S için ise Apple her zaman sonradan çıkarttığı cihazlarla eski cihazlarını öldürüyor. Bunu Steve amcamzıda yapardı. iPhone 3'e video özelliği koymayıp 3S'e koymasından anlaşılabilir.

Bu arada amiral gemisi konusunda size katılmıyorum çünkü Apple tanıttığı telefonların hepsine 6 ay boyunca değil 1 yıl boyunca daha iyi bir rakip çıkartmamıştır. Bunu da bozucaklarını düşünmüyorum.

Eğer korktuğun şey iPhone 5C çıkıcak bizim elimizdeki iPhone 5 nolcak ise boşuna korkma derim. Çünkü iPhone 5C (forumda Ali Güngör'ün açtığı konuda görebilirsin iPhone 5C) dışı plastik olan, ekranı retina olmayan, A6 işlemcisi olmayan bir cihaz olucaktır. Sen şimdi 5 ile 5C 'yi karşılaştırırsan bu mantık dışı olur. Tabikide 5 alanlar 5C performansını kat ve kat fazlasıyla alıcaklar.
iPhone 5S için ise Apple her zaman sonradan çıkarttığı cihazlarla eski cihazlarını öldürüyor. Bunu Steve amcamzıda yapardı. iPhone 3'e video özelliği koymayıp 3S'e koymasından anlaşılabilir.

Bu arada amiral gemisi konusunda size katılmıyorum çünkü Apple tanıttığı telefonların hepsine 6 ay boyunca değil 1 yıl boyunca daha iyi bir rakip çıkartmamıştır. Bunu da bozucaklarını düşünmüyorum.

Bende araştırdım biraz ama Apple yeni cihaz ile öldürmüyo eskisini yeni ios ile öldürüyo. İphone 5 i İos 6 ta bırakırsan performans aynı kalır :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı