iPhone 6 2024 yılında hâlâ alınır mı?

bekir0077

Femtopat
Daha fazla  
Üstte olduğu gibi hâlâ alınır mı? 1800-2000TL arası 16 GB hafıza 2.telefon olarak kullanacağım telefonda yapacaklarım: 1-fotoğraf çekmek. Not: Samsung Galaxy A20s kullanıyorum ve I6 kamerası daha iyi. Not2:1ayda 30fotoğraf anca çekiyorum.
2-sosyal medya. WhatsApp, Instagram YouTube açsın bana yeter.
3-oyun. Oyunları A20S'den oynuyorum i6'da anca subbay sörf oynarım.

Artık iPhone XR ve XS altı cihazlar alınmaz hocam ki bana kalırsa direk 11 altı alınmamalı.

Üstte olduğu gibi hâlâ alınır mı? 1800-2000TL arası 16 GB hafıza 2.telefon olarak kullanacağım telefonda yapacaklarım: 1-fotoğraf çekmek. Not: Samsung Galaxy A20s kullanıyorum ve ı6 kamerası daha iyi. Not2:1ayda 30fotoğraf anca çekiyorum.

Bende şu an köşede duruyor, YouTube Instagram açmıyor, şarj 2 saat dayanıyor dayanmıyor.

Üstte olduğu gibi hâlâ alınır mı? 1800-2000TL arası 16 GB hafıza 2.telefon olarak kullanacağım telefonda yapacaklarım: 1-fotoğraf çekmek. Not: Samsung Galaxy A20s kullanıyorum ve I6 kamerası daha iyi. Not2:1ayda 30fotoğraf anca çekiyorum.
iphone 7plus gibi güçlü bir cihazda bile instagramda İOS inanılmaz sıkıntılı çalışmakta eminimki İOS sürümünden dolayı belirttiğiniz uygulamaların malesef hiçbirini yükleyemeyecek, yükleseniz bile kullanamayacaksınız. Ancak araştırırsanız görürsünüzki 6s cihazı 6 ya kıyasla devrimsel özellikler taşımakta bu yüzden bu fiyata da çok rahat bulabileceğiniz üzere iphone 6s 32gb almanız yönünde.

Bende şu an köşede duruyor, YouTube Instagram açmıyor, şarj 2 saat dayanıyor dayanmıyor.

6S im var köşede ekranı kırık en alt tarafın dokunmatiği bozuk, batarya Deji ile değişti, orta tuş çalışmıyor şu an ölünün ölüsü fiyata vermeye razıyım.

iPhone 6’nın son iOS sürümü iOS 12.5.6. Whatsapp kullanabilirken, artık Instagram ve YouTube kullanamazsın. Instagram iOS 15 ve üzeri sürüm, YouTube iOS 14 üzeri sürüm istiyor. Alınabilecek bir cihaz değil. Bütçe nedir, illa ki iPhone mu düşünüyorsun?

iPhone 6'nın son iOS sürümü iOS 12.5.6. WhatsApp kullanabilirken, artık Instagram ve YouTube kullanamazsın. Instagram iOS 15 ve üzeri sürüm, YouTube iOS 14 üzeri sürüm istiyor. Alınabilecek bir cihaz değil. Bütçe nedir, illaki iPhone mu düşünüyorsun?

İlk iPhone telefonumu almayı düşünüyorum Max 2500-3000TL

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı