iPhone 6 açılmıyor

kayraa1212

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gt730 Ryzen 3 1200 8gb ram 1tb hafıza
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Benim iPhone 6'ım kapandı ve bir daha açılmadı. Açılınca iTunes ekranı geliyor internetten baktım çözümlere, hiçbiri olmadı bilgisayara bağlayıp telefona format atmaya çalışıyorum, hata veriyor. Başka uygulamadan yazılım güncellemesi yapmaya çalışıyorum, yazılım bitmeden önce telefon kendi kendine yeniden başlıyor ve yazılım olmuyor. Nasıl ben bu konuya çözüm bulurum?

Hayır hocam desteği biten telefon hemen ölmez.
iPhone 6s kullanan arkadaşım var bu devirde.
6S'ler İOS 15'e kadar güncelleme aldılar. Bu yüzden daha uzun ömürlü oldular. Ancak İPhone 6 İOS 12'de kaldı. En son sosyal medya uygulamaları bile destek vermiyordu artık. (İnstagram, Twitter)

Merhaba arkadaşlar. Benim iPhone 6'ım kapandı ve bir daha açılmadı. Açılınca iTunes ekranı geliyor internetten baktım çözümlere, hiçbiri olmadı bilgisayara bağlayıp telefona format atmaya çalışıyorum, hata veriyor. Başka uygulamadan yazılım güncellemesi yapmaya çalışıyorum, yazılım bitmeden önce telefon kendi kendine yeniden başlıyor ve yazılım olmuyor. Nasıl ben bu konuya çözüm bulurum?
Merhaba! Home tuşu ve güç (yan) tuşuna aynı anda basılı tutun ve Apple logosu görünene kadar bırakma. İşe yaramazsa @jesteruwu023 dediği gibi işi bitmiş. Yeni telefon almanın vakti gelmiş!

Pil sağlığı çok düşükse o sebep olmuş olabilir. Yazılım atmak kurtarmıyorsa donanımsal bir hata vardır, yapacak pek bir şey yok. Yeni telefon düşünmeye başlayın yavaştan. 10 sene önce çıkan telefondan çok bir şey beklememek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı