iPhone 6 alınır mı?

Quantum9

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Beşiktaş / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İşletme Yönetimi
1000 TL gibi bir fiyata, arkadaşımdan yurt içi kayıtlı temiz bir iPhone 6 almak istiyorum. Açıkçası fazla bir şey yapılmayacak, wp ve Instagram harici kullanılmayacak. Halihazırda telefonum bulunmakta, şirket hattını takıp kullanılacak sadece. Sizce alınır mı? (Hiçbir çalışmayan özelliği yok)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle önermiyorum. Elimde iPhone 6 mevcut 5 dk Instagram açtıktan sonra ısınıp uygulamayı kapatıyor deli gibi kasıyor.

O fiyata işinizi fazlasıyla görecektir. Batarya masrafı yoksa tabii. Eğer bataryası kötü durumdaysa masrafı o olur. 32GB veya 64GB almaya çalışın 16GB günümüzde çok düşük.

1000 TL gibi bir fiyata, arkadaşımdan yurt içi kayıtlı temiz bir iPhone 6 almak istiyorum. Açıkçası fazla bir şey yapılmayacak, wp ve Instagram harici kullanılmayacak. Halihazırda telefonum bulunmakta, şirket hattını takıp kullanılacak sadece. Sizce alınır mı? (hiçbir çalışmayan özelliği yok)

Alınmaz, WhatsApp hariç bütün sosyal medya uygulamaları desteklerini kesti. 3uTools ile uygulamaları yüklerseniz yüklersiniz ancak ne kadar güvenilir olur bilemem. Ayrıca uygulamaların eski sürümlerini yüklemiş olursunuz.

1000 TL gibi bir fiyata, arkadaşımdan yurt içi kayıtlı temiz bir iPhone 6 almak istiyorum. Açıkçası fazla bir şey yapılmayacak, wp ve Instagram harici kullanılmayacak. Halihazırda telefonum bulunmakta, şirket hattını takıp kullanılacak sadece. Sizce alınır mı? (hiçbir çalışmayan özelliği yok)

Dediğiniz uygulamaları desteklemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı