iPhone 6 Almaya Değer Mi ?

iOS 6 4S'te bile Asphalt 8 açık, ana ekranda bırakıyorsun sabah kaldığın yerden devam ediyorsun, iPhone'da RAM kavramı, normal RAM gibi işlemiyor.

@TeknoÖmer O dediğin olay da oyun donduruluyor yani devam etmiyor, askıya alınıyor. Oyundan çık tekrar gir oyun tekrar aynı yerdedir ancak kaplamaları, dokuları yüklemeye başlar, bilmiyorsunuz yazmayın bari.

@TeknoÖmer O dediğin olay da oyun donduruluyor yani devam etmiyor, askıya alınıyor. Oyundan çık tekrar gir oyun tekrar aynı yerdedir ancak kaplamaları, dokuları yüklemeye başlar, bilmiyorsunuz yazmayın bari.

Lütfen kelimelerinizi doğru ve düzgün seçin, sizinle seviyeli konuşmaya çalışıyorum fakat siz seviyeyi düşürüyorsunuz.
Ben oyun devam ediyor gibi birşey demedim, lütfen çarpıtmayın.
Askıya alınması olayı doğru fakat ne bekliyorum ne de texture yükleniyor.
Zaten bu dediğim başka bir uygulama açık değilse sadece o ana ekranda ise geçerli bir durum.

Kaldığı yerden devam ediyor yazan ben miyim ?

iPhone 6 mı? Sakın bulaşmayın. Git ithalat garantili al bir şeyler yap iPhone 6S al. SE de olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…