iPhone 6 Almaya Değer Mi ?

Gayet önemli özellikler olmuyor örneğin multitasking. Safaride bir sekmeden diğerine geçince sekmenin yeniden yüklenmesi gerekiyor ama 2 GB RAM olunca böyle bir sorun yok, sosyal medya uygulamalarında çıkıp girince tekrardan yüklüyor ama RAM fazla olunca böyle bir sorun yok. Sizin gibi temel kullanıcılar hissetmez ancak benim gibi ileri düzeyde kullanıcılar o RAM farkını dolu dolu hisseder. İpad Mini 2 cihazımdan memnundum ancak RAM düşük plduğu için sattım Mini 4 aldım.

iOS 6 4S'te bile Asphalt 8 açık, ana ekranda bırakıyorsun sabah kaldığın yerden devam ediyorsun, iPhone'da RAM kavramı, normal RAM gibi işlemiyor.

@TeknoÖmer O dediğin olay da oyun donduruluyor yani devam etmiyor, askıya alınıyor. Oyundan çık tekrar gir oyun tekrar aynı yerdedir ancak kaplamaları, dokuları yüklemeye başlar, bilmiyorsunuz yazmayın bari.

@TeknoÖmer O dediğin olay da oyun donduruluyor yani devam etmiyor, askıya alınıyor. Oyundan çık tekrar gir oyun tekrar aynı yerdedir ancak kaplamaları, dokuları yüklemeye başlar, bilmiyorsunuz yazmayın bari.

Lütfen kelimelerinizi doğru ve düzgün seçin, sizinle seviyeli konuşmaya çalışıyorum fakat siz seviyeyi düşürüyorsunuz.
Ben oyun devam ediyor gibi birşey demedim, lütfen çarpıtmayın.
Askıya alınması olayı doğru fakat ne bekliyorum ne de texture yükleniyor.
Zaten bu dediğim başka bir uygulama açık değilse sadece o ana ekranda ise geçerli bir durum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı