iPhone 6 Apple Müzik açılmıyor

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, dün gece kullanabildiğim Apple Müzik uygulaması bugün açılmıyor. Uygulamaya girdiğimde 1-2 saniye sonra atıyor uygulamadan. Dün Apple Müzik'e gelecek yeni teknoloji haberlerini gördüm. Telefonum iPhone 6. Acaba yeni gelen özellikleri desteklemiyor olabilir mi?

Spotify'a geçeceğim.

Açıldığı gibi çöküyor. Şimdi denedim. Desteği çektiler mi?

Yeni birkaç teknoloji getirmişler Apple müzik'e geçen haberlerini gördüm sanırım bizim telefonlar bu teknolojiyi desteklemediği için açamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir çok kişinin kullanıp sevdiği bir telefon olmak zor bir iştir. iPhone 6 bunu başaran nadir telefonlardan oldu bence. Halen de bir çok kişinin elinde var.
Benimde severek kullandığım bir telefondu zamanında, şuanda annem kullanıyorum. İlk çıktığında almıştım :D.

Merhaba, dün gece kullanabildiğim Apple Müzik uygulaması bugün açılmıyor. Uygulamaya girdiğimde 1-2 saniye sonra atıyor uygulamadan. Dün Apple Müzik'e gelecek yeni teknoloji haberlerini gördüm. Telefonum iPhone 6. Acaba yeni gelen özellikleri desteklemiyor olabilir mi?

Dün aynı hatayı bende de verdi. Kaç gün sonra düzeldi ve şu an sorunsuz kullanabiliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı