iPhone 6 batarya değişimi

myra

Hectopat
Selamlar, iPhone 6'da önceden telefoncuda taktırdığım çakma bataryayı değiştirmek isterken o videolarda çekilen yapışkandan olmadığını fark ettim. Öneriniz nedir batarya çıkarayım derken patlatmak istemiyorum telefonu :( Fotoğrafta ışık vurması için sola çevirdim.

WIN_20200212_22_05_27_Pro.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapışkan yoksa büyük ihtimal çift taraflı bant uygulamıştır saç kurutma makinesi vasıtasıyla ısıtın sonra bataryanın altına girebilecek bir şey ile bataryayı bükmeden çıkarmaya çalışın. Bende kendi iPhone SE'nin bataryasını değiştirmiştim beyaz bant vardı ama çekince elimde kaldı devamına bataryanın altında bataryayı büke büke çıkarmıştım yenisini taktım sonra kullanıyorum orijinal bataryaydı patlamadı sizin ki çakma bir bataryaysa dikkatli olun. 🙂

merhabalar, pili zaten bitirmiştim değiştirmeden önce, altına bir şeyler sokup hafif hafif çıkartmaya çalıştım uğraştırdı ama hallettim. iki tane çift taraflı bant yapıştırılmış hala izi kaldı orada. teşekkürler cevaplar için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı