iPhone 6 bataryası çabuk bitiyor

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, 2-3 gün önce telefonumu 5-6 yıldır aktif olarak kullanılan iPhone 6 ile değiştirdim. Bu gün saat 17 gibi uyurken şarja taktım ve saat 22 gibi şarjdan çekip sadece sosyal medyada dolaştım, ve %10 seviyelerine geldi şimdi ve geri şarja taktım. Sanırım bataryası pert durumda, bu bataryayı değiştirmem şart bence ancak internette iPhone bataryası ile çok fazla dalga geçiliyor, o yüzden genel bir iPhone sorunu diyebilir miyiz?

Pil sekmesi ekran görüntüleri:

1614116085413.png

1614116196976.png

Selamlar, 2-3 gün önce telefonumu 5-6 yıldır aktif olarak kullanılan iPhone 6 ile değiştirdim. Bu gün saat 17 gibi uyurken şarja taktım ve saat 22 gibi şarjdan çekip sadece sosyal medyada dolaştım, ve %10 seviyelerine geldi şimdi ve geri şarja taktım. Sanırım bataryası pert durumda, bu bataryayı değiştirmem şart bence ancak internette iPhone bataryası ile çok fazla dalga geçiliyor, o yüzden genel bir iPhone sorunu diyebilir miyiz?

Pil sekmesi ekran görüntüleri:

Eki Görüntüle 893375
Eki Görüntüle 893377

5-6 sene içerisinde kaç defa batarya değişimi gerçekleşmiş?

Güncellemelerden kaynaklı olabiliyor, eski iPhone 6 ve 6S telefonlarım oynamadığım halde bitiyordu. Şu anki aldığım 6S Plus oynamadığım halde şarjı bitmiyor. Ya güncellemeden kaynaklı ya da dediğin gibi bataryadan.

Deji ile değiştirmenizi tavsiye ederim. Annemin telefonu da aynı şekilde kötü durumdaydı Deji batarya taktıktan sonra çok daha iyi seviyelere geldi.
Deji bataryayı almayı düşünüyorum.
Deji batarya ile değiştirebilirsin. Ben değiştirdim tüm günü çıkarıyor.
Bir de bir sorum olacak sizlere. AirDrop falan iyi çalışmıyor telefonu cebime koyunca bağlantı kesiliyor kulaklık ile. Onun maliyeti nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı