iPhone 6 düştü açılıp kapanıyor

Berat.Aydın

Hectopat
Merhabalar dün iPhone 6 elimden birden düşüverdi ve Power tuşu bozuldu. Telefonu şarja taktığımda telefon açılıyor şarj %1 dolmuyor, gözüküyor şarjı çıkarıp geri takınca birden şarj yükseliyor ve 5 dk bir resetliyor kendini. Durum yalnız şarjdayken oluyor, şimdi bu yazılımsal mı donanımsal mı bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar dün iPhone 6 elimden birden düşüverdi ve pwer tuşu bozuldu telefonu şarja taktığımda telefon açılıyor şarj %1 dolmuyor gözüküyor şarjı çıkarıp geri takınca birden şarj yükseliyor ve 5 dk bir resetliyor kendini ve burum yalnız şarjdayken oluyor şimdi bu yazılımsal mı donanımsal mı bir çözümü var mı cevap verirseniz seviniriz.

Ana kartta bir problem olabilir.

Aynı sorunu iPhone 7 yaşadım. Telefonu tamir ettim lakin hem ön kamera hem de Home tuşunu bozdum. Size tavsiyem garantiye verin. Onun dışında içini söküp vidası düşmüşmü bir bakın derim bende vida çıkıp ana karta temas ediyordu bu yüzden kapanıp açılıyordu sizin telefonu bilemem.

Not:
Tüm sorumluluk size aitdir ben sadece tavsiye verdim.

Eğer açarsanız iPhone kablolaları çok ince ve çok hassastır dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı