iPhone 6S açılıp kapanıyor

vlademirxD

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. iPhone 6S kullanıyorum. 2 gün öncesine kadar normal bir şekilde çalışıyordu. Dün kendi kendine kapanıp açılmaya başlamıştı. Dün akşam kurtarma moduna geçti telefon. Apple desteği aradım yazılımınız çökmüş dediler. Bilgisayardan yazılımı yüklemeniz gerek dediler. Bilgisayardan yüklerken yazılımı (4013) hatası ile karşılaştım ve bir daha aradım. Bunun çözümünü teknik servisin yapabileceğini söylediler. Sizce teknik servis çok pahalı olur mu? Telefonun garantisi bitmiş durumda.

Merhabalar. Yazılımı bilgisayardan geri yüklerken eski yedeği mi kullanıyorsunuz? Eski yedeklemeyi geri yüklemeye çalışıyorsanız eğer, ilk önce yeni yazılımı yükleyip yedeklerinizi öyle geri yüklemeyi deneyin. Başka bir USB portuna takıp deneyin, kablonuzu yenileyip deneyin. Bende genellikle telefonumu güncellerken ya da geri yüklerken benzer sorunlarla karşılaşıyorum, birkaç denemeden sonra ancak yükleniyor.

Merhabalar. Yazılımı bilgisayardan geri yüklerken eski yedeği mi kullanıyorsunuz? Eski yedeklemeyi geri yüklemeye çalışıyorsanız eğer, ilk önce yeni yazılımı yükleyip yedeklerinizi öyle geri yüklemeyi deneyin. Başka bir USB portuna takıp deneyin, kablonuzu yenileyip deneyin. Bende genellikle telefonumu güncellerken ya da geri yüklerken benzer sorunlarla karşılaşıyorum, birkaç denemeden sonra ancak yükleniyor.

Apple destek bilgisayarıma bağlandı ve yapmam gerekenleri söyledi. Dediklerini yaptım. Direkt IOS'ta sorun olduğunu söyledi. IOS'u yükleyemiyorum aslında. iOS yüklerken çıkıyor bu hata.

itools.png
IOS'un hangi sürümünü yüklemeye çalışıyorsunuz acaba? iTunes üzerinden yüklemeyi deneyin. Olmaz ise itools diye bir program var, buradan da yazılımı indirip telefona kurabiliyorsunuz. Bir de böyle denemenizi öneririm.

Eki Görüntüle 800102iOS'un hangi sürümünü yüklemeye çalışıyorsunuz acaba? iTunes üzerinden yüklemeyi deneyin. Olmaz ise itools diye bir program var, buradan da yazılımı indirip telefona kurabiliyorsunuz. Bir de böyle denemenizi öneririm.

Son sürümünü denedim iTunes üzerinden ama dediğim hatayı alıyorum. Bunu da denerim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı