iPhone 6 Ekran Ses

Ceyhun26

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 6 ekran da geçme sesi gibi ses geliyor iki sorum var :

1-Değişim mi olur yoksa Ekran mı değişir ?
2-Ankaraya Apple Store açılacak mı ? Burda Pupa var onların servisene güvenebilir miyim ?

Ben gönderdim sadece ekranın alt kısmındaki vidaları sıkıp göndermişler. Eskişehir Pupadan yollamıştım yollarkende adam sıkar gönderirler demişti ve Türkiyede değişim yok dedi. Bende telefonun sıfırını vericekler diye umutlanmıştım. Hatta yükseltmeyle ilgili laflar geziyodu etrafta. 300-400 lira daha verip 6s alabileceğimi ummuştum.

Bende de iphone 6 var ekranı oynuyor müşteri hizmetleri ile konuştum değişim olur dediler bende eskişehir de oturuyorum espark taki pupa ya versem olurmu dedim müşteri hizmetlerine bana vermenizi önermiyorum pupa ile ilgili çok şikayet alıyoruz bana istanbuldaki servisin adresini ve telefon numarasına verdi kargo ile buraya gönderin dediler ama ben başka sebeb lerde dolayı göndermicem göndermek isterseniz adres ve nunmarası nı veririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı