İPhone 6 ekranda dikey çizgi

Semih çekiç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 6 telefonum düştü ve ekranda saydam gibi çift çizgi oluştu fakat telefonda hiç bir ezik kırık yok. Sadece ekranı açınca çizgi görünüyor bu çizgi azalıp artıyor telefonun 2 seneye yakın garantisi daha yeni. Ne yapmam gerekiyor nasıl sonuç alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun LCD'si gitmiş yani iç ekran, yere düştü falan filan deme aldığın yere ver onlar bu kullanıcısı hatası diyene kadar da çaktırma, yaparlarsa yaşadın yoksa iç ekran biraz pahalı cebinden ödemek zorunda kalırsın.

Telefonun LCD'si gitmiş yani iç ekran, yere düştü falan filan deme aldığın yere ver onlar bu kullanıcısı hatası diyene kadar da çaktırma, yaparlarsa yaşadın yoksa iç ekran biraz pahalı cebinden ödemek zorunda kalırsın.

Tüm proğramların korsanına hayır diyen bir forumda böyle cümleleri görmek beni son derece üzdü.

Tüm proğramların korsanına hayır diyen bir forumda böyle cümleleri görmek beni son derece üzdü.

Dostum yukarıda bir korsan muhabbeti yok bu sadece bir taktik firmalar ve devlet seni sömürürken sorun yok ama kullanıcısı hatasını, kullanıcısı hatası olmayarak tanıtmak sorun yaratıyorsa senin için yapabileceğim bir şey yok. Şimdi bu arkadaş ben bu telefonu düşürdüm alın yapın derse ekran değişimi 300-400 TL değer mi ? Kandırın Apple'yi :D

Kardeşim sağolasın servise gitti 6 gün içinde değişimden sıfır telefon gönderdiler bu firma aldığı parayı hak ediyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı